Ознака : шокираше

Балкан Ви Препорачуваме Сцена

Карлеуша шокираше со изјавата: Еве зошто се шири коронавирусот (ФОТО)

Еспресо
Српската пејачка Јелена Карлеуша, како што е познато, е голем борец за правата на животните, а воедно е и веган. Таа тоа често на својот...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

Принцот Вилијам го шокираше медицинскиот персонал во Ирска со шегите на сметка на коронавирусот

Еспресо
Во текот на службената посета на Ирска, принцот Вилијам се пошегува на тема коронавирусот. View this post on Instagram ? Sláinte, Baile Átha Cliath! At...
Свет Сцена

Момчето од „Терминатор 2“ уловено во бар – Неговиот изглед ги шокираше сите (ФОТО)

Еспресо
Момчето од „Терминатор 2“ папараците го уловија со кралот на порно филмовите Рон Џереми за Нова година, а некои фанови оваа фотка која стана вирална...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

ТАА Е КОСТУР – Славната пејачка позната по облините ги ШОКИРАШЕ ФАНОВИТЕ! На новите фотки толку е слаба што фановите ја МОЛАТ ДА ЈАДЕ! (ФОТО)

Еспресо
Новите фотографии на пејачката Адел предизвикаа бурни коментари. Адел никогаш не била послаба, дури изгледа и целосно поинаку од она на што сме навикнати кога...
Uncategorized

Кардашијан ги шокираше фановите: Престани, си се изобличила! (ФОТО)

Слободен печат
За време на шопингот со ќеркичката Тру, Клои Кардашијан се одлучи да направи неколку селфиња, а едно од нив предизвика големо внимание. Имено, пријателите се...
Uncategorized

Том Круз шокираше со изгледот (ФОТО)

Слободен печат
На доделувањето на „British Fashion Awards“, кое се одржа во Лондон, еден од најпопуларните холивудски актери и веројатно најпознатиот сиентолог во светот шокираше со својот...
Лајфстајл Сцена

Пејачот со провокативна фотка ги шокираше фановите: Имам анаконда во гаќите (ФОТО)

Igor
Пејачот Џејсон Деруло своите фанови ги остави зачудени, особено понежниот пол, откако на својот Инстаграм профил објави фотографија под која искоментирал дека има „анаконда во...
Лајфстајл Сцена

Драмата продолжува: Мајката на славниот пејач шокираше со неговата фотографија од болничкиот кревет (ФОТО)

Igor
Познатиот пејач Арон Картер е хоспитализиран од непознати причини, а по тој повод се огласи неговата мајка Џејн. Имено, таа на Инстаграм профилот објави фотографија...
Лајфстајл Сцена

Мелани Грифит ги шокираше фановите: На 63 години објави селфи во градник и гаќички (ФОТО)

Igor
Инстаграм стана место на кое се повеќе се појавуваат и ѕвездите од постарата гарда, како Џенифер Анистон која буквално го сруши, но еве ја и...
Лајфстајл Сцена

ЕДВАЈ ИЗЛЕЗЕ ОД ЏИПОТ: Карлеуша шокираше со изгледот во краток розев фустан (ФОТО)

Igor
Имено, за разлика од пред некој ден кога се појави со фустан со сини перја, со нагласено деколте, Јелена Карлеуша на снимањето на „Ѕвездите на...