24.8 C
Скопје
15:56 - 28 мај, 2024

Ознака : изјавата

БалканВи ПрепорачувамеСцена

Карлеуша шокираше со изјавата: Еве зошто се шири коронавирусот (ФОТО)

Еспресо
Српската пејачка Јелена Карлеуша, како што е познато, е голем борец за правата на животните, а воедно е и веган. Таа тоа често на својот...