23.8 C
Скопје
12:18 - 28 мај, 2024

Ознака : момчето

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Сензуален танц со неочекуван пресврт: Џеј Ло танцуваше покрај момчето, а потоа се случи нешто НЕОЧЕКУВАНО (ВИДЕО)

Еспресо
Атрактивната пејачка и актерка и нејзиното момче објавија снимка која насмеа милиони луѓе ширум светот. Џеј Ло која кариерата во деведесетите ја започна како танчерка,...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Кристина Агилера денес е непрепознатлива: Момчето ѝ било геј, а сопругот ја оставил поради други девојки…

Еспресо
Кристина Агилера (39) во последно време речиси се повлече од јавноста и се посвети на своето семејство. Иако, за холивудските критериуми има вишок килограми, талентираната...
СветСцена

Момчето од „Терминатор 2“ уловено во бар – Неговиот изглед ги шокираше сите (ФОТО)

Еспресо
Момчето од „Терминатор 2“ папараците го уловија со кралот на порно филмовите Рон Џереми за Нова година, а некои фанови оваа фотка која стана вирална...
Лајфстајл

Овие знаци ПОКАЖУВААТ дека момчето со кое се гледате е ЖЕНКАР!

Слободен печат
Можеби понекогаш ви се чини дека тие постојат само во филмовите, но „професионалните“ женкари се насекаде околу нас и можеби токму вие сте нивната следна...