17.8 C
Скопје
01:00 - 26 мај, 2024

Ознака : девојки

СветСлајдерСцена

„Тоа е како средно училиште“: Пит Дејвидсон го нарекува Холивуд „најлошото место“ за кариера и ментално здравје

Еспресо
Американскиот комичар и поранешен љубовник на Ким Кардашијан, Пит Дејвидсон, во епизода од подкастот „Вистинските со Џон Бернтал“ зборуваше за неговото ментално здравје, личен живот...
ЛајфстајлЛокумчеСветСлајдерСтилСцена

(Фото) Фернандо Алонсо за оваа ескорт Русинка го напушти семејството: А сега ја замени за италјанска убавица!

Еспресо
Двократниот светски шампион во Формула 1, Фернандо Алонсо, има многу обожавателки на социјалните мрежи, секако и во реалниот живот. Привлечниот изглед и победите на Шпанецот...
ЛајфстајлСветСлајдерСтилСцена

(Фото) Славниот боксер живее со две убавици истовремено: Едната е водителка и пејачка, другата е манекенка, а се сакаат како сестри

Еспресо
Најчудната љубовна приказна во светот на спортот е онаа на познатиот боксер Дејвид Хеј. Легендарниот боксер, имено, моментално е во центарот на вниманието на британските...
Ви ПрепорачувамеЛајфстајлСекојдневиеСлајдер

(Фото) Заносните девојки на пилотите на Формула 1: Моделки, инфлуенсерки, глумици…, неверојатни убавици

Еспресо
Фoрмула 1 е во екот на сезоната. Ајде да дознаеме кои девојките тие што навиваат за врвните возачи и кои се радуваат на сите нивни...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

ЕВЕ КАКО КАНЈЕ ВЕСТ ИМ ГО МЕНУВА СТИЛОТ НА ЖЕНИТЕ: Џулија Фокс е само една од жртвите на бизарноста, ако не се облечете по негово – нема излегување од дома!

Ј.К.Д
Знаеме дека заедно со музиката, најголемата страст на Канје Вест – чие официјално име сега е Је – е модата. Тој има своја модна линија,...
ЛајфстајлСекојдневиеСлајдер

СУПЕРЖЕНА: Силните жени ги имаат овие 5 особини!

Еспресо
Ако условот да сте „добра“ жена е да бидете несреќни, незадоволни и постојано некој друг да е приоритет, не ви треба тоа. Станете храбра и...
UncategorizedВи препорачуваме на СПЕспресоЖенски печатСлајдер

ЕСПРЕСО ФОТКА НА ДЕНОТ: Македонките убави и на дождливо време

Ј.К.Д
Дождот не може да ни го расипе расположението. Доволен е само еден црвен чадор за обојување на сивиот скопски ден....
КолумниСлајдер

Кога уништувањето на сопствениот идентитет со пластични и естетски операции стана легитимно?

Еспресо
Козметичката хирургија со години наметнува универзални трендови, но зошто ние всушност почнавме да ги следиме? Нашата омилена женска блогерка Билјана Златановиќ, основач на Инстаграм профилот...
Секојдневие

ФОТО| Уживајте: Викенд-доза убави и згодни девојки!

Ивана Стамевска
Екипата на „Еспресо“ и за овој викенд не ги заборави своите обожаватли од посилниот пол, па токму поради и овој пат избравме неколку згодни девојки...
ЛајфстајлСлајдер

ФОТО: Лек за очи и душа: Жешки девојки од Инстаграм!

Васко Спасоски
Социјалните мрежи се море во кое „пливаат“ милиони преубави девојки. Ние решивме да избереме само десетина од нив и да ви го покажеме најдоборто од...