17.8 C
Скопје
14:44 - 20 април, 2024

Ознака : убавици

Ви ПрепорачувамеЛајфстајлЛокумчеСветСлајдерСтилСцена

(Фото) Топ 5 врвни спортистки кои можат да бидат и топ модели: Повеќе пари од спонзорства отколку од спортските трофеи, а има и зошто

Еспресо
Популарноста на спортистката често зависи не само од нејзините резултати, туку и од надворешната „надареност“ што природата ѝ ја подарила на девојката. Ако овие два...
ЛокумчеСветСлајдерСцена

(Фото) Убавици од А -листа: Како изгледаат девојките и сопругите на некои од најдобрите играчи на Светското првенство во Катар

Еспресо
Познатата изрека вели дека „фудбалерите најдобро си одговараат со манекенките“, и воопшто не е изненадување што најголем дел од фудбалските ѕвезди кои сега ги гледаме...
Ви ПрепорачувамеЛокумчеСлајдерСцена

(Фото) Топ 5 најубави Пакистанки: Од пакистанската Моника Белучи до модели и бизнисменки кои го држат светот под своите штикли

Еспресо
Пакистан е земја која е доста популарна по бројни талентирани жени – пејачки, политичарки, моделки, глумици…, и згора на тоа преубави жени. Ова е земјата...
Ви ПрепорачувамеЛајфстајлСекојдневиеСлајдер

(Фото) Заносните девојки на пилотите на Формула 1: Моделки, инфлуенсерки, глумици…, неверојатни убавици

Еспресо
Фoрмула 1 е во екот на сезоната. Ајде да дознаеме кои девојките тие што навиваат за врвните возачи и кои се радуваат на сите нивни...
Ви препорачуваме на СПЖивотни ПриказниСлајдер

(ФОТО) ЗАПОЗНАЈТЕ ЈА КРУШЕВЧАНКАТА КИКИ И НЕЈЗИНИТЕ БИТОЛСКИ УБАВИЦИ: Цвеќињата мене ме одгледуваат!

Ј.К.Д
Денес ве запознаваме со крушевчанката Кики, домаќинка, и нејзините убавици кои красат стотина квадратни метри во Битола. Кики веќе три години одгледува различни видови цвеќиња,...
UncategorizedВи ПрепорачувамеСлајдерСценаФилм и ТВ

МОНИКА БЕЛУЧИ СО СКРИЕНИ ФАНТАЗИИ, СЕКСАПИЛНА И РАСКОШНА: Новиот филм излегува на 18 август

jasmina.kantardzieva
Моника Белучи и Керол Буке, заедно со нивните скриени фантазии ќе може да ги видиме во новиот филм, црна-комедија, „Les fantasmes“, кој во европските кина...
Здрави навики

Како познатите убавици „без шминка“ изгледаат апсолутно совршено?

Еспресо
Мали тајни на големите мајстори! Од Адел до Џеј Ло, sвездите деновиве сакаат да го „рекламираат“ својот природен изглед и со своите „no makeup“ фотографии...
СветСлајдерСцена

Таа и мајка и се вистински убавици – Сега знаеме од кого Дуа Липа ја наследила убавината (ФОТО)

Еспресо
Анеса Липа, мајката на светски познатата пејачка Дуа Липа го прослави својот роденден, а нејзината ќерка напиша емотивна порака за неа. „Среќен роденден и посакувам...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Во овие тмурни моменти сите сме еднакви: Како изгледаат познатите убавици во деновите на изолација (ФОТО)

Еспресо
Иако се навикнавме да ги гледаме на гламурозни настани, на црвениот тепих или на насловните страници на списанијата, познатите убавици покажаа дека во овие тмурни...
СветСцена

Ќерките на Силвестер Сталоне израснаа во вистински убавици: На нивната појава никој не останува рамнодушен! (ФОТО)

Еспресо
Силвестер Сталоне од 1997 година е во брак со поранешниот модел Џенифер Флавин со која има три прекрасни ќерки. Дека крвта не е вода доказ...