6.8 C
Скопје
06:09 - 4 март, 2024

Ознака : сопруги

ЛокумчеСветСлајдерСцена

(Фото) Убавици од А -листа: Како изгледаат девојките и сопругите на некои од најдобрите играчи на Светското првенство во Катар

Еспресо
Познатата изрека вели дека „фудбалерите најдобро си одговараат со манекенките“, и воопшто не е изненадување што најголем дел од фудбалските ѕвезди кои сега ги гледаме...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Како завршиле сопругите на претходниците на Путин: Првите дами обвиткани во превезот на мистерија и смрт

Еспресо
Надежда Алилујева имала само 31 година кога се застрелала во глава. Досега, историчарите се сомневаат дали втората сопруга на Јосиф Сталин извршила самоубиство или диктаторот...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

ЕВЕ КАКО КАНЈЕ ВЕСТ ИМ ГО МЕНУВА СТИЛОТ НА ЖЕНИТЕ: Џулија Фокс е само една од жртвите на бизарноста, ако не се облечете по негово – нема излегување од дома!

Ј.К.Д
Знаеме дека заедно со музиката, најголемата страст на Канје Вест – чие официјално име сега е Је – е модата. Тој има своја модна линија,...