5.8 C
Скопје
14:33 - 3 декември, 2023

Ознака : фудбалери

СветСлајдерСцена

(Фото) Која е Орла Мелиса Слоун позната како бејби ѓавол: Ги демне ѕвездите од Премиер лигата, а веќе уништи животи на неколку фудбалери

Еспресо
Инфлуенсерката на Инстаграм, ѕвезда на Орлифанс, Орла Мелиса Слоун, позната е како „бејби ѓавол“ затоа што ги следи ѕвездите од Премиер лигата. 22-годишниот модел призна...
Ви ПрепорачувамеЛокумчеСветСлајдерСцена

(Фото) Онлифанс моделката Орла Мелиса Слоун уценувала неколку фудбалери на Челзи: Ѝ прети затвор откако признала три дела

Еспресо
Општо познато е дека фудбалерите имаат голема страст за флертување, особено кога станува збор за забава со убавици и моделки.   View this post on...
СветСлајдерСцена

(Видео) Инфлуенсерка отворено за забава со познати фудбалери во Барселона: „Ме бркаше, се заклучив во тоалетот…“

еспресо
По случајот со Дани Алвеш, кој се уште се наоѓа во притвор обвинет за наводен сексуален напад врз млада жена, имаше и други обвинувања против...
БалканВи ПрепорачувамеЕспресоЛокумчеСлајдерСцена

(Фото) Српски љубовен триаголник: Лоша игра на Србите во Катар поради фаталната убавица Ана Рајковиќ? Фатална е, нема што!

Еспресо
Душан Влаховиќ не само што важи за еден од најдобрите фудбалери на српската репрезентација, а на Светското првенство во Катар замина во статус на една...
ЛокумчеСветСлајдерСцена

(Фото) Убавици од А -листа: Како изгледаат девојките и сопругите на некои од најдобрите играчи на Светското првенство во Катар

Еспресо
Познатата изрека вели дека „фудбалерите најдобро си одговараат со манекенките“, и воопшто не е изненадување што најголем дел од фудбалските ѕвезди кои сега ги гледаме...
СлајдерСценаФилм и ТВ

(ФОТО) НЕ БИРАШЕ СРЕДСТВА ЗА ДА СТАНЕ СЛАВНА: Захија Дехар спиеше со двајца фудбалери кога беше малолетна проститутка

Еспресо
Никогаш не бираше средствата за достигнување слава, а пред седум години се најде во центарот на скандалот кога се дозна дека двајца фудбалери имале односи...
ЛајфстајлСцена

За оваа БУЈНА ИНФЛУЕНСЕРКА полудеа славните фудбалери, а таа откри кои! (ФОТО)

Igor
Презгодната италијанска инфлуенсерка на Инстаграм ја следат 326 илјди луѓе, а за италијанските медиуми таа откри дека не и одолеале ниту бројни фудбалери. „Многумина ми...
ЛајфстајлСцена

Со нив се од времето кога немаа пари, ниту играа за познати клубови: Пандев, Нестровски и Трајковски се вистински среќници (ФОТО)

Igor
Велат дека позади секој успешен маж стои многу силна жена. И  по се изгледа има многу вистина во ова. Сте се запрашале зошто едни од...
ЛајфстајлСцена

РАЗГОЛЕНАТА ВОДИТЕЛКА ПОРАЧА: Фудбалери, залудно ми пишувате, нема љубов тука (ФОТО)

Igor
Водителката Алба Кариљо важи за една од најсексапилните во светот, а своите провокативни фотографии ги објавува на Инстаграм. Нејзините фотки красат многу насловни страници на...
ЛајфстајлСцена

Им ги уништи животите на ФУДБАЛЕРИТЕ КОИ ЈА ПЛАЌАА, а сега лежерно се шета во Кан…

Igor
Старлетата Захија Дехар со скандали им ги уништи животите на фудбалерите Франк Рибери и Карим Бензема, а единствен што профитираше беше само таа. Двајцата фудбалери...