14.8 C
Скопје
18:38 - 27 февруари, 2024

РАЗГОЛЕНАТА ВОДИТЕЛКА ПОРАЧА: Фудбалери, залудно ми пишувате, нема љубов тука (ФОТО)

Водителката Алба Кариљо важи за една од најсексапилните во светот, а своите провокативни фотографии ги објавува на Инстаграм.

Нејзините фотки красат многу насловни страници на списанија. Овојпат таа објави врела фотографија пред огледало, а наводно, ѝ пишале неколку познати фудбалери.

Веќе во следната објава им порачала:

„Фудбалери, залудно ми пишувате. Нема љубов тука. Не ми се јавувајте, не ме интересирате.“

Слични објави

(Фото) Ова е вилата што Аца Лукас ѝ ја остави на Соња по разводот: Луксузот го одзема здивот

Еспресо

„Јас го добив детето, а тој доби стан“: Неда Украден ја отвори душата и се присети на разводот со поранешниот сопруг

Еспресо

(Видео) Зорица Брунцлик емотивно за зетот: Јас плачев наместо него

Еспресо

Јована Јеремиќ ја поминала ноќта во вилата на дечко ѝ милионер: Сите го коментираат нејзиниот појадок

Еспресо

„Ме разочара…“: Ќерката на Гоца Тржан за првпат јавно проговори за односот со својот татко

Еспресо

(Видео) Згодниот Педро Паскал пијан ја прими наградата САГ: „Правам будала од себе, но ви благодарам многу“

еспресо
Се вчитува....