Девојката на Роналдо направи шпага, нејзиниот задник ги излуди фановите (ФОТО)

Девојката на Кристијано Роналдо, Џорџина Родригес се пофали во спортско издание и ги излуди следбениците на социјалните мрежи.

Згодната Џорџина – Џио позираше во портокалова комбинација прилепена за телото додека изведуваше шпага на подот, па така го истакна и совршениот задник.

„Добар ден“, им порача таа на фановите од приватната теретана.

View this post on Instagram

Buenos días ❤️❤️❤️ @aloyoga

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Слични објави

Нина Бадриќ ги покажа нозете и деколтето: „Дај облечи се, ќе настинеш“ (ФОТО)

Igor

Коментарите се брутални: Српската пејачка дигна невидена бура на Инстаграм со фотографијата на која ДОИ ВОЗРАСЕН МАЖ (ФОТО)

Igor

Една од најпознатите фитнес-инфлуенсерки ја покажа неверојатната 3-годишна трансформација! (ВИДЕО)

Еспресо

Видео хороскоп за 26 август 2019, понеделник

Igor

Дизни ненадејно откри кога почнува втората сезона на „The Mandalorian“!

Еспресо

Најважниот производ за нега на кожата

Igor

1 comment

m-r.Slobodan Dimitrovski јануари 15, 2020 at 8:12 am

Лесно е кога женско ќе направи шпага ај машко да те видам?

Reply

Остави Коментар

8 − 7 =

Слични објави

Брук Шилдс: Навредена сум, ќерките ме испраќат на пластична операција

Igor

Ова битолско „чупе“ треба да се најде на разгледница за градот (ФОТО)

Igor

Тајната за долговечноста на кралицата Елизабета: Поради ова е витална и во 93-та година!

Еспресо

Имате дилема каде да летувате во нашата земја? Ова се топ 3 дестинации по препорака на Елена Велевска (ФОТО)

Васко Спасоски

Дамите кои уживаат во сексот ви откриваат МАГИЧНА ФОРМУЛА за страсна ноќ

Igor

Нови правила: Коронавирусот ја измени постапката за доделување на следните Оскари

Еспресо