19.8 C
Скопје
19:07 - 30 мај, 2024

Ознака : направи

СветСлајдерСцена

ФОТО: Бритни направи промена – Завршив со старото, му се радувам на новото!

Еспресо
Пејачката е подготвена за нови предизвици… Бритни Спирс (39) ги потстрижа своите долги локни во кратка фризура до рамената. Таа овие фотографии ги објави на...
Секојдневие

Од оставата направи канцеларија за работа од дома: Одлично решение, а може да го искористите и Вие! (ВИДЕО)

Еспресо
Сите ја имаме онаа просторија во која најчесто оставаме буквално се, и што ни треба и што воопшто не ни треба… Оваа девојка реши токму...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Ивана направи секси долна облека од тоалетна хартија и покажа како и стои (ФОТО)

Еспресо
Најпознатата хрватска навивачка Ивана Кнол ја искористи големата побарувачка за тоалетна хартија и покажа како таа ги користи своите залихи. Таа позира клечејќи покрај едно...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Принцот Чарлс не сакаше да се ракува, па стана главна тема во јавноста! Еве што направи тој! (ВИДЕО)

Еспресо
Дека и принцовите се само обични луѓе покажа и принцот Чарлс во текот на својата посета на доделувањето на Принстоновите награди во Лондон. Имено, додека...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Додека светот се прашува дали повторно е бремена таа направи ПРОМЕНА со која ги воодушеви сите (ФОТО)

Еспресо
Војвотката од Кембриџ Кејт Мидлтон во моментот се наоѓа на тридневна посета на Ирска, заедно со сопругот, принцот Вилијам, а со нејзиниот изглед плени. Војвотката...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Од годините не може да се побегне: Наполни 65 години и направи безброј операции, но овие фотки ја покажуваат суровата вистина (ФОТО)

Еспресо
Поранешната манекенка и актерка неодамна наполни 65 години, а на интернет испливаа нејзини необработени фотографии. Имено, многу јавни личности се поборници на естетската хирургија, корекциите...
Секојдневие

Сличноста со Меган ја направи ѕвезда на Инстаграм (ФОТО)

Еспресо
Американката Акеиша Ленд станала ѕвезда на Инстаграм и во британските медиуми поради неверојатната сличност со војвотката од Сасекс, Меган Маркл. 39-годишната Акеиша на почетокот добивала...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Синот на Аркан: Доколку Цеца сака помирување прво мора да го направи ова!

Еспресо
Синот на починатиот Жељко Ражнатовиќ – Аркан, Војин Ражнатовиќ, по убиството на неговиот татко живее во Америка, а веќе со години не е во добри...
Uncategorized

Не знаете како да го украсите својот дом? Погледнете како тоа го направија балканските ѕвезди (ФОТО)

Слободен печат
Декември и јануари се време на празници, дарување и сружење. Повеќето се одлучуваат во духот на празничната атмосфера да ги уредат и своите домови. Доколку...
ЛајфстајлСцена

Проговори за несреќата која ја направи неговиот син: Не ми го чепкајте семејството

Igor
Српскиот актер и режисер, Драган Бјелогрлиќ (56) го привлече вниманието на јавноста откако на прес конференцијата прв пат проговори за сообраќајната несреќа која ја направил...