22.8 C
Скопје
08:14 - 24 јуни, 2024

Ознака : завршив

СветСлајдерСцена

ФОТО: Бритни направи промена – Завршив со старото, му се радувам на новото!

Еспресо
Пејачката е подготвена за нови предизвици… Бритни Спирс (39) ги потстрижа своите долги локни во кратка фризура до рамената. Таа овие фотографии ги објави на...
Uncategorized

Дара Бубамара – Не завршив школо, но јас сум ѕвезда и ми се може! (ФОТО)

Слободен печат
Откако изјави дека нејзиниот син не оди во „сељачките државни училишта со глупавите љубоморни деца“, српските медиуми одлучија да проверат во кое училиште завршила српската...