9.8 C
Скопје
01:46 - 15 април, 2024

Ознака : бубамара

Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПЕспресоНаши ФациСлајдерСцена

(ФОТО) ИГОР ЏАМБАЗОВ и КАРОЛИНА …некогаш, некаде: Спомени, спомени, в душа здомени!

М.Р.
Омилениот актер и шоумен на многу генерации, Игор Џамбазов  на својот инстаграм – профил постојано објавува фотографии и кратки видеа од неговиот приватен живот, спомени од минатото, фотографии...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

ДЕСЕТИНА ИЛЈАДИ ЕВРА ВО РАЦЕТЕ – Бившиот сопруг на Дара и даде купче пари за шопинг, се е снимено и објавено (ВИДЕО)

Еспресо
Пејачката Дара Бубамара на Инстаграм се пофали со видеото на кое мафта со рацете полни пари, а присутен беше и нејзиниот поранешен сопруг Милан Кесиќ,...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Дара Бубамара дава 5.000 евра за нејзиниот син да не се дружи со „глупавите селски деца“

Еспресо
Пред неколку месеци српската пејачка Дара Бубамара успеа да го налути целиот Балкан… Турбо-фолк пејачката Дара Бубамара пред неколку месеци го налути Балканот кога државните...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Додека регионот се смрзнува, Дара Бубамара шета разголена во Дубаи (ФОТО)

Еспресо
Откако ослабе, не престанува да ја покажува својата фигура… View this post on Instagram ?? #dinnertime #dubai A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Снимката на Дара Бубамара хит меѓу затворениците (ВИДЕО)

Еспресо
Експлицитното видео на Дара Бубамара стана хит меѓу осудениците во еден српски затвор, пренесуваат медиумите. Информациите на медиумите им ја пренесе братот на еден осуденик,...
Uncategorized

Дара Бубамара – Не завршив школо, но јас сум ѕвезда и ми се може! (ФОТО)

Слободен печат
Откако изјави дека нејзиниот син не оди во „сељачките државни училишта со глупавите љубоморни деца“, српските медиуми одлучија да проверат во кое училиште завршила српската...
ЛајфстајлСцена

Дара Бубамара со атрибутите на ачик (ФОТО)

Igor
Кога станува збор за српската пејачка Дара Бубамара ништо не не изненадува. Таа на својот Инстаграм профил сподели фотографии од мрежаст фустан под кој „заборавила“...