Tag : објавено

Ви Препорачуваме Свет Сцена

ДЕСЕТИНА ИЛЈАДИ ЕВРА ВО РАЦЕТЕ – Бившиот сопруг на Дара и даде купче пари за шопинг, се е снимено и објавено (ВИДЕО)

Еспресо
Пејачката Дара Бубамара на Инстаграм се пофали со видеото на кое мафта со рацете полни пари, а присутен беше и нејзиниот поранешен сопруг Милан Кесиќ,...
Лајфстајл Сцена

Име кое никој не го очекуваше: Официјално објавено името на кралското бебе

Igor
Новородениот син на британскиот принц Хари и Војвотката од Сасекс, новото кралско бебе, ќе се вика Арчи Харисон Маунтбатен-Виндзор, соопшти денес Бекингемската палата. Меган Маркл...
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian