17.8 C
Скопје
15:57 - 3 март, 2024

Ознака : бившиот

Ви ПрепорачувамеСветСцена

ДЕСЕТИНА ИЛЈАДИ ЕВРА ВО РАЦЕТЕ – Бившиот сопруг на Дара и даде купче пари за шопинг, се е снимено и објавено (ВИДЕО)

Еспресо
Пејачката Дара Бубамара на Инстаграм се пофали со видеото на кое мафта со рацете полни пари, а присутен беше и нејзиниот поранешен сопруг Милан Кесиќ,...
Лајфстајл

Имате НОВА ВРСКА и сакате да пројде подобро од старата? Еве како!

Igor
Нема никаква магична напивка или рецепт кој ќе ве спаси од болката на раскинувањето. Само вашето срце ќе одлучи кога е спремно да продолжи понатака,...
Лајфстајл

Секс со славна личност или со бившиот? Што значат 6-те најчести еротски соништа

Igor
Сигурно секој од нас барем еднаш во животот имал некој жежок секси сон. И повеќето од нас следното утро стануваат збунети од некое лудо сценарио...