Ознака : соништа

Секојдневие

Дали сонувате? Повеќето луѓе ги сонуваат овие соништа, еве го нивното значење (Прв дел)

Еспресо
Иако соништата се лична работа, би ве изненадило колку луѓе имаат слични соништа на вашите, особено кога се во прашање симболите што ги сонуваат. Карл...
Сцена Хороскоп

АСТРОЛОЗИТЕ ТВРДАТ: Овие 6 знаци најмногу размислуваат и „кршат“ глава за сè

Igor
Ви се случило ли очајно да сакате да ги смирите своите мисли, но тоа никако да се случи, па дури и трае додека се обидувате...
Лајфстајл

Секс со славна личност или со бившиот? Што значат 6-те најчести еротски соништа

Igor
Сигурно секој од нас барем еднаш во животот имал некој жежок секси сон. И повеќето од нас следното утро стануваат збунети од некое лудо сценарио...