3.8 C
Скопје
16:45 - 5 декември, 2023

На седмо небо: На два хороскопски знаци наскоро ќе им се исполнат соништата

Астролозите именуваа два знаци на Зодијакот за кои периодот од 16 до 22 октомври ќе биде толку многу поволен што ќе им се исполнат долго сонуваните соништа.

Кој се најде на листата на среќници и што ги чека – прочитајте понатаму.

Лав

Во овој период, Лавовите ќе можат да ги постигнат своите најсонувани цели. Отсекогаш им било важно да бидат во центарот на вниманието, а овојпат нема да добијат само „обично“ внимание туку и слава! Што се однесува до љубовта од спротивниот пол, ќе ја добиваат во огромни количини зашто едноставно ќе бидат магнетски привлечни.

Лавици, дали сонувате за принц на бел коњ? Излезете во јавниот живот и погледнете наоколу. Сè ќе биде како што замисливте!

Рак

Раковите до сега сонуваа за промени во нивниот личен живот. Ако долго време сте без партнер/ка, астролозите имаат прекрасна вест за вас – ќе започнете виорна романса. Може да станува збор за сосема ново лице, странец, или пак, за пријател со кој веќе се дружите. Погледнете ја внимателно вашата околина, некој дефинитивно не е рамнодушен кон вас.

Семејните Ракови пак, можат да дознаат прекрасна вест – за новина во семејството. Ќе бидете многу, многу среќни.

Губитници на неделата: Три хороскопски знаци ќе се соочат со серија несупеси

Слични објави

Џулија Робертс се огласи за смртта на Метју Пери: Доживеале голема љубов, а еве што кажа за трагедијата

Еспресо

(Видео) Александра Пријовиќ не издржа пред крајот на концертот: Мора ли секоја вечер да плачам?

Еспресо

Почина поранешниот клавијатурист на „Бијело дугме“ Владо Правдиќ

Еспресо

Почина позната порно-ѕвезда: Спиела со повеќе од 80.000 мажи, дечкото ѝ починал пред две недели

Еспресо

(Фото) Шокантно ослабната! Опра Винфри конечно ги победи килограмите: Неверојатно витка во тесен фустан ги освои сите аплаузи

Еспресо

(Видео) Пријовиќ на сцена со Брена и Розга, публиката во делириум: „Тоа е тоа, ајде да се сакаме…“

Еспресо
Се вчитува....