5.8 C
Скопје
21:38 - 6 декември, 2023

(Видео) Цеца „загрме“ во црн секси фустан со голи раменици: На нозете вамп чевли од 1000 евра

На симањето на музичкиот натпревар „Ѕвезде Гранда“, членката на жири-кимисијата Светлана Цеца Ражнатовиќ дојде вооружена со добро расположение и максимален стил.

За оваа прилика фолк ѕвездата се одлучи за долг црн фустан со макси должина и голи раменици, кој ги истакна атрибутите на пејачката.

Но еден детаљ го привлече вниманието. Црните чевли со висока потептица и доминантна панделка на глуждовите, од луксузниот моден дизајнер Кристијан Лубутен кој изработува скулптурни чевли препознатливи по црвениот ѓон.

Пејачката го заокружи изгледот со предимензионирани црни очила за сонце и стилизирана пунџа.

Секси, нема што.

Слични објави

(Фото) Наташа Беквалац со новогодишна елка од подот до таванот: Целата блеска во злато

Еспресо

„Ме демне пред куќа“: Софија Вергара побара забрана за приближување на маж кој ја следи

Еспресо

Мишо Ковач излезе од болница, еве како се чувствува легендарниот пејач

Еспресо

Почина српската актерка Јелена Чворовиќ Пауновиќ, позната по улогите во „Среќни луѓе“ и „Семејно богатство“

Еспресо

Среќата ве следи: Три хороскопски знаци ќе се исполнат со радост до крајот на декември

Еспресо

Неверојатно, Лепа Брена за еден ден ја распродаде загребска Арена: И тоа цела година пред концертот!

Еспресо
Се вчитува....