14.8 C
Скопје
20:32 - 27 февруари, 2024

Губитници на неделата: Три хороскопски знаци ќе се соочат со серија несупеси

Астролозите именуваа три знаци на Зодијакот чии претставници може да се соочат со тешкотии и неуспеси во текот на претстојнава недела недела, поточно помеѓу 16 и 22 октомври.

Луѓето родени во овие знаци ризикуваат значително да си го расипат животот и потоа долго да се борат со последиците.

Губитници на неделата според знакот на Зодијакот, еве кој е на списокот.

Овен

Оваа недела ќе бара посебно внимание од претставниците на знакот Овен за да се избегне прекумерна агресија во комуникацијата со колегите. Исто така, астролозите го советуваат Овенот да се обиде да посветува поголемо внимание на саканите во наведениот период, за да не наиде на сериозни проблеми во врската. Постои ризик од прекин на долготрајните врски поради невнимание, нетрпение и нервоза.

Близнаци

Близнаците можат да почувствуваат внатрешни превирања и конфликти во наведениот период. Ќе им биде многу важно да воспостават рамнотежа меѓу сопствените желби и потребите на другите. На Близнаците им се советува и да внимаваат на нивната физичка и емоционална благосостојба зашто лесно можат да паднат во депресија поради лично незадоволство.

Скорпија

Скорпиите се советуваат да бидат внимателни во финансиските прашања за време на тековнава недела. Подобро е внимателно и поскромно да се фокусираат на управувањето со својот буџет и да се обидат да избегнат непотребни трошоци. Можни се конфликти и во личните односи. Скорпиите треба да бидат повоздржани и да не кажат нешто за што многу долго ќе жалат.

Слични објави

„Ќе ти ја скратиме косата“: Српската пејачка била жртва на демнач и добивала застрашувачки закани на домашна адреса

Еспресо

„Нонстоп сум на инфузии“: Цеца проговори за здравствените проблеми со кои се соочила периодов

Еспресо

(Фото) Ова е вилата што Аца Лукас ѝ ја остави на Соња по разводот: Луксузот го одзема здивот

Еспресо

„Јас го добив детето, а тој доби стан“: Неда Украден ја отвори душата и се присети на разводот со поранешниот сопруг

Еспресо

(Видео) Зорица Брунцлик емотивно за зетот: Јас плачев наместо него

Еспресо

Јована Јеремиќ ја поминала ноќта во вилата на дечко ѝ милионер: Сите го коментираат нејзиниот појадок

Еспресо
Се вчитува....