5.8 C
Скопје
22:47 - 6 декември, 2023

Ознака : еве

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Принцот Џорџ и принцезата Шарлот не смеат да имаат најдобри пријатели во училиште, еве зошто…(ФОТО)

Еспресо
Идниот британски крал, малечкиот принц Џорџ и неговата сестричка принцезата Шарлот учат во училиштето „Thomas’s Battersea“ во Лондон. Иако малечкиот Џорџ е трет, а неговата...
Секојдневие

Ова е моментално најпопуларното видео на интернет: Еве зошто! (ВИДЕО)

Еспресо
„Само биди дама!“ Колку пати сте ја слушнале оваа реченица? „Биди дама велат. Здолништето ти е прекратко. Деколтето ти е предлабоко. Пантолоните ти се претесни....
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Дојдете кај мене, имам подобар поглед! Мадона ги повика Меган и Хари да дојдат во нејзиниот стан, а еве што им нуди! (ВИДЕО)

Еспресо
Кралицата на поп музиката Мадона на својот Инстаграм профил објави видео во кое ги повикува Меган и Хари да се преселат во нејзиниот стан во...
Uncategorized

ОДЛУКАТА Е ДОНЕСЕНА: Еве кои се најдобро облечените дами за 2019 година (ФОТО)

Слободен печат
Оваа година на топ листата со 25 најдобро облечени дами за 2019 година се појавија и некои нови и неочекувани имиња, додека познатите модни кралици...
ЛајфстајлСцена

Еве зошто ја нарекуваат најзгодната жена во светот, Лима го запали Инстаграм (ФОТО)

Igor
Најдолговечниот ангел на „Victoria’s Secret“, бразилската манекенка Адријана Лима на својот Инстаграм профил сподели фотографија која на нејзините следбеници, а особено на оние од машкиот...
ЛајфстајлСцена

Драстични промени кај омилените холивудски ѕвезди: Еве како изгледале на 20 години (ФОТО)

Igor
Никој не може да го избегне влијанието на времето, бидејќи времето влијае на сите околу нас, а и на нас самите. Како што времето е...
СценаХороскоп

Имате ист хороскопски знак со партнерот? Еве што треба да знаете…

Igor
Некои знаци се навистина компатибилни, а некои воопшто не се поднесуваат. Ова не значи дека врските помеѓу овие луѓе се осудени на пропаст, туку ако...
Секојдневие

Не нанесувате хидратантна крема редовно? Еве што ќе и се случи на вашата кожа!

Igor
Дали и вие сте една од оние личности кои немаат навика да користат различни креми и лосиони наменети за нега на кожата? Можеби не сте...
Лајфстајл

Караниците со партнерот се неизбежни, но еве како најбезболно да ги надминете!

Igor
Караниците се неизбежен дел од секоја врска. Секој од нас е различен и секогаш постојат несогласувања кои некогаш ќе водат и до караница. Изгледа и...
Лајфстајл

Еве како САМИ си ја саботираме врската!

Igor
Ако долго време не можете да ја најдете причината за проблемите, можеби треба да погледнете во огледалото. Можеби токму вие ја саботирате вашата врска, а...