25.8 C
Скопје
13:14 - 14 април, 2024

Ознака : мене

СветСлајдерСцена

Харисон Форд: После мене никој не може да биде Индијана Џонс

Еспресо
На популарниот актер Харисон Форд не му се допаѓа идејата улогата на Индијана Џонс после него да ја толкува некој друг, пишува „Screen Rant“. Во...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Маќеата на славните сестри Вилијамс: Нивниот татко ме изгладнуваше мене и синот, немавме ништо! (ФОТО)

Еспресо
Маќеата на славните тенисерки Серена (38) и Венус Вилијамс (39) објави дека нивниот татко ја изгладнувал и дека била принудена да го продаде камперот зад...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Џејмс Франко во свој стил одговори за обвинувањата за секусално вознемирување – Сите сакаат реклама преку мене!

Еспресо
Сара Титер Каплан и Тони Гал во октомври минатата година го обвинија актерот Џејмс Франко (41) за непримерно сексуално однесување според студентките. Тие тогаш изјавија...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Дојдете кај мене, имам подобар поглед! Мадона ги повика Меган и Хари да дојдат во нејзиниот стан, а еве што им нуди! (ВИДЕО)

Еспресо
Кралицата на поп музиката Мадона на својот Инстаграм профил објави видео во кое ги повикува Меган и Хари да се преселат во нејзиниот стан во...