24.8 C
Скопје
17:35 - 25 јуни, 2024

Ознака : Вилијамс

СветСлајдерСцена

РОБИ ВИЛИЈАМС СО ШОКАНТНО ПРИЗНАНИЕ: „Сакаа да ме убијат, најмија платен убиец!“, „Екстремната слава и успех ми донесоа анксиозност, депресија и ментална болест!“

Еспресо
Во интервју за Мирор, пејачот Роби Вилијамс неочекувано отворено се „исповедаше“ а со тоа предизвика страв кај фановите. Британскиот кантавтор и шоумен Роби Вилијамс се...
СветСлајдерСцена

Роби Вилијамс за влакно ја избегнал смртта поради труење со жива – „Двапати дневно уживав во таа храна, а таа ме наполни со отрови“

Еспресо
„Го имав највисокото ниво на жива кое што докторите некогаш го виделе“, изјави пејачот. Англискиот пејач Роби Вилијамс и откри на јавноста дека за малку...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Маќеата на славните сестри Вилијамс: Нивниот татко ме изгладнуваше мене и синот, немавме ништо! (ФОТО)

Еспресо
Маќеата на славните тенисерки Серена (38) и Венус Вилијамс (39) објави дека нивниот татко ја изгладнувал и дека била принудена да го продаде камперот зад...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Ќерката на Робин Вилијамс објави досега невидени фотографии со својот славен татко (ФОТО)

Еспресо
Зелда Вилијамс пронашла некои стари фотографии со својот татко… Пандемијата на коронавирусот натера многу лица во светот да се стават во самоизолација. До тој совет...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Роби Вилијамс открил зошто одбил да го замени Фреди Меркјури во групата „Queen”

Еспресо
Пејачот Роби Вилијамс открил дека го прашале дали сака да го замени Фреди Меркјури во групата „Queen” и зошто го одбил ваквиот предлог, пред Адам...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Неочекуваниот говор на бремената актерка за абортусот беше најмоќниот момент на доделувањето на Златниот глобус (ФОТО+ВИДЕО)

Еспресо
Актерката Мишел Вилијамс (39), која е во блажена состојба, ја подигна јавноста на нозе со својот говор на доделувањето на Златниот глобус кое се одржа...
Сцена

Серена Вилијамс го облекла најскапиот ОМЛЕТ на светот за најпрестижниот моден настан на светот (ФОТО)

Igor
Дури и жените со најголем стил и моден вкус, понекогаш знаат да направат катастрофални грешки. На црвениот тепих, на овогодинешната Мет Гала, поминаа некои од...