2.8 C
Скопје
04:09 - 19 април, 2024

Ознака : бремената

СветСлајдерСцена

Не издржаа долго – Бремената принцеза Евгенија и нејзиниот сопруг се иселија од резиденцијата на принцот Хари и Меган Маркл

Еспресо
Внуката на кралицата Елизабета изгледа не сака повеќе да живее во поранешниот дом на војводата и војвотката од Сасекс… Бремената принцеза Евгенија, внуката на британската...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Неочекуваниот говор на бремената актерка за абортусот беше најмоќниот момент на доделувањето на Златниот глобус (ФОТО+ВИДЕО)

Еспресо
Актерката Мишел Вилијамс (39), која е во блажена состојба, ја подигна јавноста на нозе со својот говор на доделувањето на Златниот глобус кое се одржа...
ЛајфстајлСцена

Бремената Ешли се снимала потполно гола: Се обидувам да го сакам своето тело (ФОТО+ВИДЕО)

Igor
Плус сајз манекенката Ешли Грем кон средината на август откри дека го чека првото дете. Веста ја сподели на 9-годишнината од брак со сопругот Џастин...
ЛајфстајлСцена

Бремената Ешли Грем гордо ги покажа стриите и несовршеностите на женското тело (ФОТО)

Igor
Ешли Грем во средата на Инстаграм откри дека е бремена, а вчера сподели голи селфи фотографии. Ешли Грем е биг-сајз модел и таа никогаш не...