10.8 C
Скопје
02:49 - 28 февруари, 2024

Ознака : грем

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Се породи најпознатата плус сајз манекенка – Животот ни се промени! (ФОТО)

Анита Митровска
Плус сајз моделот Ешли Грем и нејзиниот сопруг, режисерот Џастин Ервин во саботата добија син. Два дена уживаа со бебето во тајност, а потоа среќната...
ЛајфстајлСцена

Бремената Ешли се снимала потполно гола: Се обидувам да го сакам своето тело (ФОТО+ВИДЕО)

Igor
Плус сајз манекенката Ешли Грем кон средината на август откри дека го чека првото дете. Веста ја сподели на 9-годишнината од брак со сопругот Џастин...
ЛајфстајлСцена

Бремената Ешли Грем гордо ги покажа стриите и несовршеностите на женското тело (ФОТО)

Igor
Ешли Грем во средата на Инстаграм откри дека е бремена, а вчера сподели голи селфи фотографии. Ешли Грем е биг-сајз модел и таа никогаш не...