18.8 C
Скопје
16:01 - 20 април, 2024

Ознака : тело

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Анѓелка Прпиќ го покажа згодното тело после породување: „Толку си жешка што ни хидрантов не помага“

Еспресо
Популарната српска актерка Анѓелка Прпиќ пред околу четири месеци го роди своето второ дете, ќерката Чарна кое е од вториот сопруг. Во меѓувреме таа се...
СветСлајдерСцена

(Видео) Џенифер Анистон го покажа затегнатото тело: „Не мора да се убиеме од вежбање за фит форма“

Еспресо
54-годишната американска актерка Џенифер Анистон го сподели својот сет на вежби како дел од новата кампања на Pvolve. Ѕвездата на „Пријатели“ ја покажа својата затегната...
Ви ПрепорачувамеЕспресоСлајдер

Во ве-це во Бугарија пронајдено распарчено тело на крипто милионер: Убиецот ја убил жртвата, па го исечкал на парчиња

Еспресо
Во Софија е пронајдено распачено тело на могул на криптовалути, јавува Њузвик. Посмртните останки на Кристијан Пиво, кој имал американско и бугарско државјанство, водоинсталаторите ги...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Салма Хајек (56) позира во бикини, има тело за аплауз: „Сакајте ја вашата недела, што и да носи“

Еспресо
Актерката Салма Хајек објави фотографија на Инстаграм на која позира во бикини, покажувајќи го вајаното тело на 56 годишна возраст. 56-годишната Салма Хајек на социјалните...
Ви ПрепорачувамеЛајфстајлСветСлајдерСтилСцена

(Фото) Ева Лонгорија во проѕирен фустан покажа што е сирена тело: Вака изгледа победничка во борба со вишокот килограми

Еспресо
Ѕвездата на „Очајни домаќинки“ Ева Лонгорија се појави во јавноста во проѕирен фустан.   View this post on Instagram   A post shared by 𝓌𝑒𝓁𝒸𝑜𝓂𝑒...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Еве го значењето на бесрамниот фустан на Кјара Ферањи на Сан Ремо: „Кој е без грев, нека го фрли првиот камен!“

Еспресо
Убавата модна инфлуенсерка Кјара Ферањи беше една од ѕвездите на фестивалот Сан Ремо, на вчерашната вечер. Првиот пат на бината излезе со фустан од Диор,...
СветСлајдерСцена

(Видео) Били Ајлиш за комплексите за изгледот: „Морав да поминам низ процес на прифаќање дека моето тело сум навистина јас“

Еспресо
Пејачката Били Ајлиш во интервју за магазинот „Вог“ проговори за омразата кон себе во адолесценцијата и неприфаќањето на сопственото тело. Пејачката признава дека како тинејџерка...
СветСлајдерСцена

(Фото) Изгледа неверојатно: Џенифер Лопез позира гола на 53 години, што стои зад позата?

Еспресо
Тонирана, сензуална, самоуверена, г-ѓа Афлек се фотографира гола додека на светот му ја претставува својата нова линија за нега на тело. Прв производ: мелем за...
Ви ПрепорачувамеЕспресоСлајдер

Пронајдени посмртните останки на новинарот кој исчезна во Амазон, локацијата на злосторството ја признал еден од убијците

Еспресо
Пронајдени се посмртните останки на британскиот новинар кој исчезна во Амазон. Дом Филипс исчезна пред десет дена заедно со бразилскиот активист Бруно Переира. Десет дена...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

КАМИЛА КАБЕЛО остро реагира: „Доста со критики за моето тело!“, „Многу сум вознемирена!“

еспресо
Пејачката во објава на Инстаграм зборуваше за тоа како се чувствува ранливо и вознемирено од постојаните коментари за нејзиното тело и колку ја нервираат фотографите...