17.8 C
Скопје
13:48 - 20 април, 2024

Ознака : наташа беквалац

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Видео+фото) Кој кого копира? Цеца и Наташа Беквалац облекоа идентичен златен фустан од 600 евра!

Еспресо
Светлана Цеца Ражнатовиќ и Наташа Беквалац привлекуваат внимание каде и да се појават со своите комбинации на облека. Пејачките, судејќи по фотографиите, имаат сличен вкус,...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Ова е најстарата сестра на Наташа Беквалац: Изгледа како модел, а не е дел од естрадата

еспресо
Пејачката Наташа Беквалац отсекогаш истакнувала дека е исклучително приврзана за семејството и нејзините сестри, а додека Кристина сите ја знаат, нејзината постара сестра Драгана ретко...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Видео) Шишки, кратка коса и сини леќи: Наташа Беквалац не личи веќе на себе

Еспресо
Пејачката Наташа Беквалац направи промена во својот изглед, па веднаш се пофали на Инстаграм. Беквалац, која ја нарекуваат „Новосадската Барби“, решила да промени нешто на...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Среќа во домот на Наташа Беквалац: Пејачката напиша емотивно писмо за многу посебна личност

Еспресо
Наташа Беквалац има голема причина за славење. Имено, денес ѝ е роденден на нејзината сестра Кристина Беквалац, а пејачката се огласи на социјалните мрежи по...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

„Ми се обрати на непристоен начин“: Наташа Беквалац за флертот на социјалните медиуми

Еспресо
Српската пејачка Наташа Беквалац зад себе има три пропаднати брака, а по последниот развод не излегуваше во јавност со нови партнери. „Се уште нема некој...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Наташа Беквалац „скршена“ за Северина: „Срцето ми се кине, децата им припаѓаат на мајките“

Еспресо
Откако Врховниот суд во Хрватска ја укина пресудата на Жупанискиот суд во Сплит и ја тргна музичката ѕвезда Северина Вучковиќ од заедничкото старателство над нејзиниот...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Видео) Каква секси бомба! Наташа Беквалац „гола“ на настап

А.Ј.
Пејачката Наташа Беквалац имаше настап во Загреб, а во таа прилика облекла потполно проѕирен костим, припиен за нејзиното голо тело, прикривајќи ги само интимните делови...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Наташа Беквалац мами погледи во необичен фустан: Пејачката со рози околу рацете

jasmina.kantardzieva
Српската пејачка Наташа Беквалац се појави во јавноста за да го најави новогодишниот настап во издание кое сите ги остави без здив. Именот пејачката се...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Наташа Беквалац со новогодишна елка од подот до таванот: Целата блеска во злато

Еспресо
Српската пејачка Наташа Беквалац очигледно ужива во новогодишната магија овој период со своите деца. Имено, нејзината ќерка Хана на својот инстаграм-профил објави фотографија од семејниот...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Сестрата на Беквалац изгледа секси и во шестата деценија: Вешто се крие од очите на јавноста

Еспресо
Наташа Беквалац постојано го привлекува вниманието на публиката уште откако зачекори на локалната музичка сцена, како со својот изглед, така и со песните. Пејачката може...