15.8 C
Скопје
19:29 - 27 февруари, 2024

Ознака : изглед

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Најзгодниот турски актер го урна Инстаграм со новиот изглед: „Ќе продолжам до совршенство“

Еспресо
Џан Јаман објави нова фотографија на Инстаграм и откри дека ослабел 10 килограми за еден месец. „Како ослабев 10 килограми за 30 дена? Откако завршив...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Вера Ванг (74) ги откри тајните за младешкиот изглед: Ќе се изненадите што јаде и пие!

Еспресо
Американската дизајнерка на венчаници и вечерни фустани Вера Ванг не престанува да го воодушевува светот со тоа како изгледа на своите години, а веќе има...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Мајли Сајрус драстично го промени изгледот: Непрепознатлива со новиот имиџ

Еспресо
30-годишната американска пејачка Мајли Сајрус, која како тинејџерка се прослави по темните прамени, а потоа стана русокоса, се врати на природната боја на коса. Ѕвездата...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Џенифер Лопез со нов изглед: Ни Бен не би ја препознал

Еспресо
Џенифер Лопез го откри својот нов изглед преку социјалните мрежи. Познатата пејачка се одлучи за промена на фризурата – шишки во преден план и степенасто...
БалканВи ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Третото породување ја менува секоја жена: Вака изгледа Ана Ивановиќ седум дена по породувањето

Еспресо
Поранешната српска тенисерка Ана Ивановиќ го роди своето трето дете. За неа и нејзиниот сопруг Бастијан Швајнштајгер пристигна уште еден син. Името на детето се...
СветСлајдерСцена

(Фото) Салма Хајек со изгледот во бикини им пркоси на годините: „Се чувствувам обновена“

Еспресо
Салма Хајек со следбениците на Инстаграм сподели фотографии од одморот, а на кадрите каде позира без шминка и во дводелен костим за капење повторно изненади...
СветСлајдерСцена

(Фото) Како би изгледале децата на Пике и Клара Чиа: Толку се популарни што направено е истражување

Еспресо
Откако Пике и Шакира се раздвоија, медиумите не престановаат да зборуваат за новата девојка на познатниот каталонски фудбалер. Откако врската на Пике и Клара стана...
ЛајфстајлСветСлајдерСтилСцена

(Фото) „Дали е ова Морган Фримен?“: Новиот имиџ на актерот ги збуни гледачите

М.П
Морган Фримен (Фримен) го привлече вниманието на фановите на Оскарите со сивите мустаќи и ќелавата глава.   View this post on Instagram   A post...
АстроСлајдерХороскоп

Драстична трансформација: Два хороскопски знаци ќе го променат изгледот и ќе станат магнетски привлечни оваа пролет

Еспресо
Астролозите именуваа два знака од Зодијакот кои оваа пролет ќе почнат да работат на себе – а тоа ќе биде успешно. До средината на пролетта,...
ЛајфстајлСветСлајдерСтилСцена

(Фото) Кејт Мидлтон прекрасна во црвено „од глава до пети“: Моден изглед во износ од 5.000 фунти

Еспресо
Принцезата од Велс Кејт Мидлтон се појави во јавноста во црвен костум на Александар Меквин, пренесува Дејли меил. Минатиот понеделник, 30 јануари, се одржа настан...