24.8 C
Скопје
02:39 - 23 јуни, 2024

Ознака : клара чиа

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Пике и Клара Чиа уживаат во Хрватска: Во преден план е тангата на младата убавица

Еспресо
Жерар Пике (36) го навлече гневот на јавноста кога раскина со колумбиската пејачка Шакира (46). Популарната пејачка ја остави поради младата убавица Клара Чиа (24)...
СветСлајдерСцена

Жерар Пике ја пресели новата девојка во куќата што ја делеше со Шакира: Планираат да купат замок на плажа

Еспресо
36-годишниот шпански фудбалер Жерар Пике се пресели со својата нова девојка, 24-годишната манекенка Клара Чиа Марти во куќата во која живееше со поранешната партнерка Шакира,...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Жерар Пике и младата љубовница организираат свадба: „Ќе ја објават веста на важен датум“

Еспресо
Поранешниот сопруг на колумбиската пејачка Шакира, шпанскиот фудбалер Жерар Пике планира да се ожени со 24-годишната Клара Чиа, со која ја изневери поранешната сопруга. Извор...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Пике на Инстаграм ја замени Шакира со Клара Чиа: Поплава од коментари под фотографијата, но не на новата, туку на една стара! Еве за што станува збор

Еспресо
Жерар Пике објави пред неколку часа нова фотографија на Инстаграм на која се појавува прегрнат со својата девојка, 22 годишната Клара Чиа Марти. Кадарот повторно...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Видео) Шакира ужива, Клара Чиа се пијанчи „до даска“: Камен пијана лежи на тротоар и тверка среде улица

Еспресо
По враќањето од Мајами, Жерар Пике се врати на својот бизнис со цел да ја направи посилна Лигата на кралевите. Но, според Nacional.cat, тој неодамна...
СветСлајдерСцена

(Фото) Како би изгледале децата на Пике и Клара Чиа: Толку се популарни што направено е истражување

Еспресо
Откако Пике и Шакира се раздвоија, медиумите не престановаат да зборуваат за новата девојка на познатниот каталонски фудбалер. Откако врската на Пике и Клара стана...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Зошто Пике повеќе ја сака Клара Чиа од Шакира за партнерка: „Клара е поддржувач на отворени врски“

Еспресо
Теориите за тоа што ја предизвикало разделбата на Шакира и Жерар Пике се бескрајни, и можеби никогаш навистина нема да дознаеме што го спречи можното...
СветСлајдерСцена

Пике и Клара Чиа планираат свадба: „Без голема помпа, елегантна интимна церемонија“

еспресо
Во последните часови се појави она што може да биде вистинска бомба во врската меѓу Жерар Пике и Клара Чиа. Поранешниот фудбалер размислува да донесе...
СветСлајдерСцена

(Фото) Непрепознатлива: Вака изгледала Клара Чиа пред да го сретне Пике

еспресо
Откако врската помеѓу Клара Чиа и Жерар Пике стана јавна, Клара стана едно од најпознатите фаци во Шпанија. Сепак, од самиот почеток, самата Клара беше...
СветСлајдерСцена

Жерар Пике има што да одговори на провокацијата со џогерот на Шакира: „Засега само сочувствуваме со пејачката…“

Еспресо
Жерар Пике се уште не одговорил на агресивниот пост на Шакира за денот на вљубените, но неговите фанови веќе зазедоа страна – оправдувајќи го фудбалерот...