24.8 C
Скопје
17:11 - 3 октомври, 2023

(Фото) Пике и Клара Чиа уживаат во Хрватска: Во преден план е тангата на младата убавица

Жерар Пике (36) го навлече гневот на јавноста кога раскина со колумбиската пејачка Шакира (46). Популарната пејачка ја остави поради младата убавица Клара Чиа (24) со која моментно летува во Хрватска.

Фотографите ги „уловиле“ Пике и Клара во близина на Дубровник каде уживале на изнајмената јахта Азимут, а видеото го објави хрватски 24сата.

Капење во море, веслање на даска, водени лудории и многу забава – сепак, во преден план е убавата фигура на Клара, која е облечена во танга.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by showbuzz.hr (@showbuzzhr)

Слични објави

Никогаш повеќе не го видов: Кеба вечно ќе се сеќава што му кажал Тома Здравковиќ

Еспресо

(Фото) Легендарното селфи на поранешната финска премиерка и Ана Винтур го крена модниот свет на нозе!

Еспресо

Хрватите повторно бараат забрана за концерт на Аца Лукас: Каква порака ќе испрати зависник и насилник?

Еспресо

Жерар Депардје за обвинувањата за силување: Никогаш, никогаш не сум малтретирал жена

Еспресо

(Фото) Преубавата Ноелија Војгт стана Мис на САД 2023: Американка со венецуелско потекло

Еспресо

Еве што се случувало пред сообраќајката на Аца Лукас: „Беше исклучително добро расположен“

Еспресо
Се вчитува....