10.8 C
Скопје
06:06 - 23 мај, 2024

Ознака : мајли сајрус

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото+видео) Урнебесно, интернет „гори“! Мајли Сајрус и нејзиното ново момче како Лепа Брена и Ален Исламовиќ

Еспресо
Пејачката Мајли Сајрус (31) и нејзиното момче, тапанарот Макс Морандо (24), станаа хит на социјалните мрежи по доделувањето на наградите Греми што се одржаа во...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Мајли Сајрус драстично го промени изгледот: Непрепознатлива со новиот имиџ

Еспресо
30-годишната американска пејачка Мајли Сајрус, која како тинејџерка се прослави по темните прамени, а потоа стана русокоса, се врати на природната боја на коса. Ѕвездата...
СветСлајдерСцена

(Фото) Мајли Сајрус никогаш посекси: Се разголе и прозборе за разводот и новата врска почната „на слепо“

Еспресо
Пејачката Мајли Сајрус позираше за насловната страница на британското издание на Вог, а во интервју за списанието зборуваше за својот љубовен живот, но и за...
СветСлајдерСцена

Новата песна на Мајли Сајрус урива рекорди, а жените полудеа по неа: Одмазнички стихови за поранешниот сопруг и слава на самата себе

Еспресо
Интернетот е опседнат со новата песна на Мајли Сајрус, насловена „Flowers“. Песната е преслушана над 54 милиони пати на Јутјуб за само шест дена, а...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

МАЈЛИ САЈРУС ПРЕПЛАШЕНА: Гром го погодил авионот, принудно но среќно слетале

Еспресо
Пејачката летала со приватен авион кон јужноамериканскиот дел за нејзината светска турнеја Mileyworld, кога авионот одеднаш се нашол во магнетна бура. Благодарение на среќното слетување,...
СветСлајдерСцена

(ФОТО) ДАЛИ СТЕ ДОВОЛНО ХРАБРИ ЗА ОВА: Микро тетоважите се светски хит, а овие 12 ги красат телата на НАЈУБАВИТЕ ЖЕНИ ВО СВЕТОТ!

М.Р.
Кендал Џенер, Зои Кравиц, Бела Хадид… листата е бесконечна, како и инспирацијата, доколку сте љубител на уметноста за тетовирање. Познавачите на уметноста за тетовирање тврдат...
СветСлајдерСцена

(ФОТО) МАЈЛИ САЈРУС МУ „ФРЛИ МЕРАК“ НА ДАМИАНО: Фронтменот на групата „Måneskin“ се најде „во тесно“ – што ќе каже девојка му?

М.Р.
Контроверзниот италијански пејач Дамиано кој ги полуде своите обожаватели ширум светот по победата на Евровизија со групата „Måneskin“ постојано ги поместува границите на нивните очекувања,...
БалканВи препорачуваме на СПЕспресоЖенски печатСцена

(ФОТО) МАЈЛИ САЈРУС КАКО ЛЕПА БРЕНА: Ситније, Циле, ситније!

Ј.К.Д
Социјалните мрежи се преполни со компаративни фотографии на југословенската ѕвезда Лепа Брена и Мајли Сајрус, а причина за тоа е – нивниот идентичен изглед. Имено,...
СветСлајдерСцена

ОД ПАНИЧЕН НАПАД ДО ТВЕРК: Мајли Сајрус со разголен задник го заврши „најдобриот концерт на светот“

И. Т.
Мајли Сајрус откри дека за малку да имала паничен напад на скорешниот концерт „Summerfest 2021“, каде запрепасти кога за време на настанот „тверкаше“ спонтано покажувајќи...
СветСлајдерСцена

„27 дена сум трезна“: Карантинот и помогна на познатата пејачка да се реши од пороците!

Васко Спасоски
Карантинот за време на пандемијата на вирусот корона е тежок период за музичката ѕвезда Мајли Сајрус. Во едно интервју за магазинот „Ел“, таа открива дека...