Ознака : лепа брена

Балкан Свет Слајдер Сцена

ВИДЕО: Адријана Лима го прослави празникот со големиот хит на Лепа Брена

Еспресо
Адријана Лима, познатиот топ модел и ангел на Викторија сикрет, на Инстаграм објави снимки од прославата на Бадниковата вечера, додека во позадина се слуша големиот...
Балкан Слајдер Сцена

ФОТО | Се слави во домот на семејството Живојиновиќ: Погледнете каков подарок доби Лепа Брена од Боба за годишницата од бракот!

Васко Спасоски
Јубилејот во куќата на Живојиновиќ. Имено, Лепа Брена и Слободан Боба Живојиновиќ слават 29 години брак. Да се потсетиме, тие се венчаа на 7 декември...
Балкан Ви Препорачуваме Слајдер Сцена

Погледнете колку пари добиле Брена и Боба за нивната вила на Флорида!

Васко Спасоски
Лепа Брена и Боба Живојиновиќ пред 10 дена заминаа на Флорида, а како што пишува Стар, тие се таму за да видат што ќе прават...
Балкан Ви Препорачуваме Слајдер Сцена

Сите ја нерекуваат снаата на Брена, но еве која е вистинската свекрва на Александра Пријовиќ

Васко Спасоски
Кога сте дете на познати родители, вашиот приватен живот го привлекува интересот на јавноста. Исто е и со Филип Живојиновиќ, синот на поранешниот тенисер Слободан...
Балкан Ви Препорачуваме Слајдер Сцена

Тајни од бракот на Лепа Брена: Боба ме запроси „мртов“ пијан, а татко ми веднаш ме даде!

Васко Спасоски
Лепа Брена и нејзиниот сопруг Боба Живојиновиќ сè повеќе од 20 години во брак, а фолк-пејачката открива дека на нејзиниот сопруг му требал жесток пијалак...
Балкан Вести Ви Препорачуваме Слајдер Сцена

Погледнете колку милиони евра е „тешка“ Лепа Брена!

Васко Спасоски
Лепа Брена се најде на познатата страница „ Celebrity net worth“ која се занимава со финансии на големи ѕвезди, односно колку се „тешки“. Така, богатството...
Балкан Ви Препорачуваме Слајдер Сцена

Лепа Брена коментираше на провокативното видео од нејзината снаа Александра Пријовиќ! (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Пејачката Александра Пријовиќ на Инстаграм објави видео како се подготвува за својот настап, а тоа што и го порача нејзината свекрва ги воодушеви фановите. Таа...
Балкан Слајдер Сцена

„Брена ми е пријателка, Цеца не е во таа група“: Здравко Чолиќ откри што мисли за колешките… (ФОТО)

Васко Спасоски
Поп-пејачот Здравко Чолиќ ги цени пејачите кои сами себе си го направиле патот и постигнале усхпех без никаква помош, а смета дека Цеца Ражнатовиќ не...
Балкан Слајдер Сцена

Брена и оваа година покажа топ линија во бикини: Пејачката со јахтата плови околу Европа! (ФОТО)

Васко Спасоски
Лепа Брена (59) со сопругот Бобан Живојиновиќ и семејството веќе некое време уживаат крстарејќи со нивната јахта на луксузни дестинации, па после Монако, тие се...
Балкан Слајдер Сцена

Најмалиот син на Лепа Брена вози „ѕвер“ од 500.000 евра! (ФОТО)

Виктор Живојиновиќ, најмалиот син на балканската ѕвезда Лепа Брена, моментално е во Монако со неговото семејство, а друштво му прави и неговата девојка Сандра. Многу...