22.8 C
Скопје
19:57 - 14 јуни, 2024

Ознака : додворување

СветСлајдерСцена

(ФОТО) МАЈЛИ САЈРУС МУ „ФРЛИ МЕРАК“ НА ДАМИАНО: Фронтменот на групата „Måneskin“ се најде „во тесно“ – што ќе каже девојка му?

М.Р.
Контроверзниот италијански пејач Дамиано кој ги полуде своите обожаватели ширум светот по победата на Евровизија со групата „Måneskin“ постојано ги поместува границите на нивните очекувања,...
Ви препорачуваме на СПИнтимаЛајфстајлСлајдер

САМО ЗА МАЖИ СО СТИЛ: Совети за додворување за секој тип жена

Еспресо
Актерки, спортистки, новинарки, келнерки … Толку многу различни жени шетаат на оваа планета. Но, не грижете се – ние собравме за вас доволно информации за...
СекојдневиеСлајдер

ДАЛИ ТАА САКА ДА НАПРАВИТЕ ПОТЕГ? 7 знаци да препознаете

Еспресо
Додека читањето на говорот на телото на жената може да биде игра за погодување и откривањето на знаците дали таа сака да направите потег може...