17.8 C
Скопје
21:46 - 15 април, 2024

Ознака : вера ванг

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Вера Ванг (74) ги откри тајните за младешкиот изглед: Ќе се изненадите што јаде и пие!

Еспресо
Американската дизајнерка на венчаници и вечерни фустани Вера Ванг не престанува да го воодушевува светот со тоа како изгледа на своите години, а веќе има...