4.8 C
Скопје
22:27 - 18 април, 2024

Ознака : бред пит

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Бред Пит ја нарече Анџелина Џоли лицемерка и лажга: Војната на ѕвездите продолжува

еспресо
Холивудскиот актер Бред Пит ја нарече Анџелина Џоли лицемерка и ја обвини дека лаже, пренесува Дејли меил. Бред Пит рече дека актерката постојано користи договори...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Мајк Тајсон раскажа како ја фатил сопругата „на дело“ со Бред Пит: „Брат, немој да ме удриш“

еспресо
Бред Пит веројатно се уште се сеќава на тој страшен ден. Мајк Тајсон се појави во една од забавните емисии и зборуваше за тоа колку...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Бред Пит и Инес го направија во тајност најважниот чекор, честитки од сите страни: „Посреќни се од кога било“

Еспресо
Актерот Бред Пит (60) и дизајнерката на накит Инес де Рамон (34) се вљубени од средината на 2022 година, а се чини дека сега ја...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Изненадувачки пресврт: Бред Пит ја доби правната битка против Анџелина Џоли

Еспресо
Холивудскиот актер Бред Пит ја врати контролата врз француската винарија Шато Миравал, која ја купи со поранешната сопруга Анџелина Џоли, по пресвртот во таканаречената „Војна...
UncategorizedВи ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Бред Пит направи пластична операција: Разликата е очигледна, а стручњак ја објаснува интервенцијата

Еспресо
60-годишниот холивудски актер Бред Пит направи пластична операција. Козметологот и блогер д-р Џони зборува за ова. Специјалистот ја спореди фотографијата на ѕвездата од „Ad Astra“...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Бред Пит и неговата девојка планираат бебе: „Нејзиниот часовник отчукува“

Еспресо
Таблоидот In Touch објави дека 60-годишниот Бред Пит и неговата љубовница, 34-годишната Инес де Рамон, размислуваат да добијат дете. Извор прозборувал за новинарите дека актерот...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Бред Пит славеше роденден со Инес де Рамон и пријателите: Посебен подарок слика од него и партнерката

Еспресо
Бред Пит организираше забава во чест на неговиот 60-ти роденден (роденденот на актерот беше на 18 декември). Прославата се одржа во Лос Анџелес во ресторанот...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Бенџамин Батон во реалноста: Која е тајната на младоликоста на 60-годишниот Бред Пит

Еспресо
Со текот на годините, актерот станува само подобар, како убаво вино, вели британската писателка Дејзи Гудвин. На 18 декември, оскаровецот, холивудскиот актер Бред Пит го...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Брет Пит го „возврати ударот“ на синот кој го нарече „најголемо ѓубре на светот“: Имаше само еден збор за него

Еспресо
Бред Пит има угледен статус во Холивуд, но неговото семејство има сосема поинакво мислење за него. По тешките обвинувања на поранешната сопруга Анџелина Џоли за...
СветСлајдерСцена

(Фото) Бред Пит и Инес де Рамон веќе не се кријат: Дали се на повидок свадбени ѕвона?

Еспресо
Станаа познати нови детали од врската помеѓу Бред Пит и Инес де Рамон, пишува ЕТ онлајн. Како се развива романсата на 59-годишниот холивудски актер и...