24.8 C
Скопје
17:57 - 25 јуни, 2024

Ознака : фанови

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Александра Пријовиќ открива: „Непријатно се чувствувам кога ќе ми пријдат фановите, почнуваат да плачат, а мене ме фаќа паника, ништо не разбирам“

Еспресо
Последниот петти концерт на Александра Пријовиќ во арената во Загреб заврши успешно како и претходните четири. Гостинка ѝ беше пејачката Маја Беровиќ. Иако многумина се...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Џенифер Анистон не сака „дволични“ комплименти: „Ме возат со онаа (грда) фраза!“

Еспресо
Глумицата Џенифер Анистон им се „налути“ на фановите од кои доби бројни комплименти за нејзиниот изглед, откако таа позираше без шминка, покажувајќи ги дури и...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Алек Болдвин се прошета гордо на црвениот тепих, фановите бесни: „Ти треба да лежиш во затвор, а не да се перчиш!“

Еспресо
Американскиот актер Алек Болдвин првпат се појави во јавноста по отфрлањето на обвиненијата за убиство од небрежност. Тој присуствуваше на гала настанот одржан во Американскиот...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Тејлор Свифт се соочува со бурни реакции поради вознемирувачките порно навики на Мети Хили: Фановите бараат таа да ја прекине врската!

Еспресо
Популарната пејачка Тејлор Свифт оваа недела се најде во центарот на контроверзноста бидејќи обожавателите ја повикаа да ја прекине врската со Мети Хили, откако неговите...
СветСлајдерСцена

Бритни Спирс ги искара фановите кои ѝ испратиле полиција: „Отидовте предалеку, ми ја нарушивте приватноста…“

Еспресо
Бритни Спирс ги критикува обожавателите кои испратиле полицајци во нејзината куќа само затоа што таа го избришала својот Инстаграм профил. Откако таа го избриша својот...
СветСлајдерСцена

(Фото) Џони Деп се дружи со фановите пред концертот во Офенбах; Џеф Бек:„Со векови не сум сретнал креативен партнер како Деп“

Еспресо
Популарниот глумец, веројатно најпопуларен во светот по судењето со поранешната сопруга Амбер Херд, се сретна и подружи со своите фанови пред концертот во Офенбах, Хесен,...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Том Хенкс замалку не ги натепал фановите: „Веднаш тргнете се!“ – врескал на улица во Менхетен

Еспресо
„Веднаш повлечете се“ – врисокот на Том Хенкс гласно одекнува низ улиците на Менхетен: американската ѕвезда (65) се испокарала со некои обожаватели пред ресторан во...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Сите луди за Џони Деп, спасен од телохранители додека толпата навалува

jasmina.kantardzieva
Процесот добиен против поранешната сопруга Амбер Херд го врати поранешниот Пират од Карибите во центарот на вниманието: „Каде и да оди, го напаѓаат фановите“. Последната...
Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПСветСлајдерСцена

(ВИДЕО) Џони Деп доби огромна поддршка: Фановите го чекаа актерот пред паб во Њукасл само за да го поздрават

М. Р.
Публиката на познатиот актер со нетрпение ја очекуваше одлуката на судот. Шестнеделното судење го следеа фановите на актерот ширум светот. Додека судот во Вирџинија ја...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Велигденската фотографија на Констракта предизвика лавина коментари! БЕСНИ ФАНОВИ: „путинофил“, „русофил“, се бара исклучување од Евровизија!

Еспресо
На Твитер се шири фотографија од Констракта, а сите гледаат во масичката која наводно ја симболизира буквата „З“ (Z) – симбол за поддршка на руската...