7.8 C
Скопје
04:34 - 28 февруари, 2024

Ознака : бесни

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Алек Болдвин се прошета гордо на црвениот тепих, фановите бесни: „Ти треба да лежиш во затвор, а не да се перчиш!“

Еспресо
Американскиот актер Алек Болдвин првпат се појави во јавноста по отфрлањето на обвиненијата за убиство од небрежност. Тој присуствуваше на гала настанот одржан во Американскиот...
ЛајфстајлСцена

Британците БЕСНИ НА БИЈОНСЕ поради однесувањето кон Меган: Ги прекрши правилата и ѝ даде ужасни совети за синот (ФОТО+ВИДЕО)

Igor
Меган Маркл и Бијонсе се запознаа на премиерата на филмот „Кралот лав“ во Лондон, а Британците нервозно коментираат за однесувањето на славната пејачка и тоа...