Британците БЕСНИ НА БИЈОНСЕ поради однесувањето кон Меган: Ги прекрши правилата и ѝ даде ужасни совети за синот (ФОТО+ВИДЕО)

Меган Маркл и Бијонсе се запознаа на премиерата на филмот „Кралот лав“ во Лондон, а Британците нервозно коментираат за однесувањето на славната пејачка и тоа дека го прекршила протоколот.

Имено, Бијонсе ја прегрнала Меган Маркл, цврсто ѝ ја стегнала раката и ја потапкала по рамото, што претставува кршење на кралскиот протокол, а покрај тоа ниту советите кои ѝ ги дала за родителството не ги воодушеви Британците.

Славната пејачка изјавила дека малиот Арчи, синот на Меган и Хари е прекрасен, а потоа ѝ дала и неколку совети за мајчинството на војвотката од Сасекс, што на јавноста не им се допаднаа.

 

View this post on Instagram

 

I’ve been waiting for this moment #LionKing

A post shared by Beyoncé Fanpage (@rumiyonce) on

Британските медиуми го дознаа тоа така што од снимката од истата вечер прочитаа од усните на Бијонсе што таа и зборува на војвотката Меган.

 

View this post on Instagram

 

Duchess of Sussex Meghan Markle meets The Carters. #LionKing 🦁👑

A post shared by Beyoncé Fanpage (@rumiyonce) on

Слични објави

Велат дека досега не се пријавила поубава кандидатка во „Ѕвездите на Гранд“ (ФОТО)

Igor

Наградуваниот американски драматург Теренс Мекнали почина од коронавирус

Еспресо

ТАТКОТО НА АВИЧИ: Неговата смрт беше голема трагична несреќа

Igor

Кристина Арнаудова збесна! Познатата пејачка доби непристојно прашање на Инстаграм (ФОТО)

Igor

Денес би го славела 62-от роденден – Јелена на гробот кај мајка ѝ однесе џиновско срце со бел ангел (ФОТО)

Еспресо

Том Хенкс со фотографија и моќна порака се јави од карантин: Да се грижиме за себеси и за другите! (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

4 + два =

Слични објави

СЕКС НА ПРВ СОСТАНОК: Да или не?

Igor

Како да ги избегнете постојаните кавги со партнерот? Еве како…

Igor

Дознајте кои се трите клучни секс-зборови

Igor

Како познатите личности реагираат на коронавирусот!

Еспресо

Кармата на дело: Купила 18 тоалетни, а децата и ги потопиле сите! (ФОТО)

Еспресо

Меган и Хари отворија профил на Инстаграм

Igor