Ќерките на Силвестер Сталоне уживаат на Јадранското приморје (ФОТО)

Систин Сталоне, ќерката на Силвестер Сталоне и Џенифер Флевин на Инстаграм објави фотографии на кои се капе со сестрата Скарлет во текот на семејната посета на Хрватска.

Систин на фотографијата позираше во морето, а исто така напиша „Хрватска убава си“.

View this post on Instagram

Croatia you pretty

A post shared by Sistine (@sistinestallone) on

Позираше и со помладата сестра Скарлет, а нивната сестра Софија прва ја коментираше фотографијата „Прекрасни сте двете“.

View this post on Instagram

I’m best friends with the mosquitoes out here

A post shared by Sistine (@sistinestallone) on

Следбениците ја опсипаа со комплименти, Некои и напишаа дека изгледа како сирена.

Слични објави

Видео хороскоп 27 јуни 2019, четврток

Igor

Пејачката СТРАВУВА за животот, ѝ се заканува ЕСТРАДНАТА МАФИЈА: „Решетањето на колата е само почеток“

Igor

Дали ќе ги препознаете овие актери на млади години? (ФОТО)

Еспресо

Евровизија приреди ЛАЖНА ДРАМА за Шведска и Македонија – Еве како се знаеше дека Холандија ќе победи

Igor

Цеца во бањарка на плажа – Фолк дивата „ги полни батериите“ пред свадбата (ВИДЕО)

Igor

Старее ли воопшто? Глумицата со омилена насмевка ги покажа беспрекорната фигура и долгите нозе (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

три × три =

Слични објави

Празник за уши, но и очи: Погледнете ги девојките од бендот на Лозано (ФОТО)

Igor

Завршија во лудница: Два Бона снимија нов спот со една од најубавите скопјанки (ВИДЕО)

Igor

Лејди Ди морала да стои и да се фотографира, а Меган од сето тоа ќе биде поштедена

Igor

Севе со нов имиџ во ултра мини фустан, мажите останаа подзинати (ФОТО)

Igor

Угостител за пример: Столе Стоилов го затвора неговиот ресторан поради коронавирусот!

Васко Спасоски

Лени Кравиц меѓу граѓаните: Се прошета и се сликаше со сите (ВИДЕО)

Igor