18.8 C
Скопје
19:45 - 5 октомври, 2022

Ознака : сталоне

Свет Слајдер Сцена

Сталоне и сопругата повторно заедно, одлуката за развод „падна во вода“

Еспресо
Силвестер Сталоне и сопругата Џенифер Флавин одлучиле да останат заедно, еден месец откако таа поднесе барање за развод. Се сретнале, разговарале и ги надминале сите...
Свет Слајдер Сцена

Колку богатство може да изгуби Сталоне со разводот? Не склучил предбрачен договор

Еспресо
Сталоне е во опасност да го загуби добар дел од богатството поради разводот, бидејќи не склучил предбрачен договор со сопругата.  Актерот Силвестер Сталоне може да...
Свет Слајдер Сцена

(Фото) Силвестер Сталоне сподели фотографии со сопругата по вестите за развод

Еспресо
Силвестер Сталоне објави на Инстаграм нови фотографии со сопругата, манекенката Џенифер Флавин. За двојката претходно се пишуваше дека се разведуваат. Прекрасно, — актерот пишува во...
Свет Слајдер Сцена

Силвестер Сталоне ја откри вистинската причина за развод: „Не ја прекинавме врската поради толку тривијална причина“ – кучето

Еспресо
Силвестер Сталоне негира дека неговата сопруга Џенифер Флавин поднела барање за развод откако се скарале за кучето. Холивудкста ѕвезда проговори и ги негираше медиумите кои...
Свет Слајдер Сцена

По разводот, Силвестер Сталоне обвинет за „кршење на прописите за свежа вода во Лос Анџелес“; не е единствена ѕвезда на листата обвинети

Еспресо
Актерот Силвестер Сталоне, комичарот Кевин Харт, поранешниот кошаркар Двејн Вејд и сестрите Ким и Кортни Кардашијан се обвинети за кршење на прописите за свежа вода...
Свет Слајдер Сцена

Силвестер Сталоне со силна поддршка од брат му за разводот: „ДОСТА Е…“

Еспресо
Братот на Силвестер Сталоне, Френк, покажува отворена поддршка поради разводот на ѕвездата Силвестер Сталоне.  Френк Сталоне го поддржува својот постар брат Силвестер Сталоне откако се...
Ви Препорачуваме Свет Слајдер Сцена

Која е Џенифер Флавин, третата сопруга на Силвестер Сталоне од која сега се разведува: актерка чија кариера беше осудена на пропаст во сенката на Роки

Еспресо
Џенифер Флавин е трета сопруга на Силвестер Сталоне, и таа поднесе барање за развод по 25 години брак. Помалку е позната по својот проблематичен живот...
Ви Препорачуваме Свет Слајдер Сцена

Сопругата на Сталоне поднесе барање за развод: еве ја причината наведена во судот

Еспресо
Брачниот живот e на крајот за Силвестер Сталоне: неговата сопруга Џенифер Флавин поднесе барање за развод по 25 години брак. Бракот на Силвестер Сталоне и...
Ви Препорачуваме Свет Слајдер Сцена

(Фото) Силвестер Сталононе најави развод на необичен начин: Jа замени тетоважата од ликот на неговата сопруга со тетоважа од ликот на неговото куче

Еспресо
По 25 години брак, според последните гласини, двојката по жестока расправија се разделува.  Sylvester Stallone covers tattoo of wife Jennifer Flavin with ink of ‘Rocky’...
Ви Препорачуваме Свет Слајдер Сцена

ЃОКОВИЌ Е САМО ЕДЕН ВО НИЗАТА СЛАВНИ ЛИЦА НА КОИ АВСТРАЛИЈА ТРЕНИРА СТРОГОСТ: Еве кои ѕвезди експресно биле депортирани од земјата

Еспресо
Новак Ѓоковиќ не е првата, ниту последната славна личност на која Австралија со сета сила и ја тресна вратата во лице. Тоа е земја која...