23.8 C
Скопје
13:13 - 10 август, 2022

Ознака : роки

Свет Слајдер Сцена

А$АП Роки за родителството со Ријана: ќе израснеме „кул дете со кул родители“, „дете со отворен ум“

Еспресо
Раперот се надева дека ќе „одгледа дете со отворен ум“, „Посакувам да биде кул дете со кул родители“, вели тој во интервјуто за британското списание...
Ви Препорачуваме Свет Слајдер Сцена

(ФОТО) РИЈАНА И AСАП РОКИ СЛАВАТ „baby shower“: Таа во секси издание, тој во тренерки, ама среќни и весели!

Еспресо
Ријана и AСАП Роки повторно во центарот на вниманието. По апсењето на раперот, папараците го уловија парот како уживаат заедно. Минатата среда AСАП Роки ненадејно...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

ASAP Роки уапсен во Лос Анџелес: ПАРТНЕРОТ НА РИЈАНА ВМЕШАН ВО ПУКАЊЕ!

Еспресо
Раперот бил запрен на аеродромот од агенти штом пристигнале од Барбадос со приватен авион. Раперот АСАП Роки е уапсен во Лос Анџелес. Според она што...
Ви Препорачуваме Свет Слајдер Сцена

(ВИДЕО) РИЈАНА по гласините за раскинување – право на аеродром!

Еспресо
И покрај гласините дека Ријана и нејзиниот дечко Роки ја прекинале врската откако тој ја изневерил, парот е виден како заедно и безгрижно патуваат во...
Филм и ТВ

„40 години од Роки“: Сталоне како наратор во новиот документарен филм (ВИДЕО)

Еспресо
Обожавателите први ќе го видат досега неоткриениот материјал. Објавен е новиот документарен филм под називот „40 години од Роки“ (40 Years of Rocky), кои ги...