21.8 C
Скопје
00:45 - 18 јуни, 2024

Ознака : документарец

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Се собра цело семејство: Дејвид и Викторија Бекам блеснаа на премиерата на документарецот за фудбалерот

Еспресо
Викторија и Дејвид Бекам се појавија на црвениот тепих на премиерата на нивната долгоочекувана документарна серија од четири дела „Бекам“ која се прикажува на Нетфликс....
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Видео) Публиката спобудале по принц Хари кога неочекувано се појави на премиерата на новиот документарец: „Каков човек, какво посебно изненадување!“

Еспресо
Принцот Хари изненадувачки се појави на премиерата на неговиот нов документарец за Нетфликс. На видеото објавено од кориснича на Инстаграм која била присутна на настанот,...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Сите детали од документарецот за Памела Андерсон: Го изгледавме и ви го раскажуваме

Еспресо
Од вчера на Нетфликс конечно е достапен документарецот посветен на Памела Андерсон, холивудската дива од 90-тите, насловен „Памела, љубовна приказна“ (Pamela, a love story). По...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Објавени новите епизоди од „Хари и Меган“: „На Меган ѝ завидуваа што им го краде вниманието“, „Имав самоубиствени идеи“, „Брат ми мѝ се дереше“…

Еспресо
Денеска се објавени уште три епизоди од документарната серија на Нетфликс „Хари и Меган“, откако првите три кренаа голема прашина, особено во Велика Британија. Горчливото...
СветСлајдерСцена

Урива рекорди: „Хари и Меган“ станува најуспешна документарна серија на Нетфликс

Еспресо
Филмот за животот на Меган Маркл и принцот Хари стана најголемиот документарен проект на платформата за стриминг Нетфликс. „Хари и Меган“, серија која ги емитуваше...
СветСлајдерСцена

Сè за пари: Колку чини „разголувањето“ на Хари и Меган за Нетфликс и издавачките куќи, „Американското пропагандно ѓубре“ им обезбеди цело богатство!

Еспресо
Новиот документарен серијал на Нетфликс „Хари и Меган“ предизвика бурни реакции во јавноста. Многумина Британци серијата ја нарекоа „Американско пропагандно ѓубре“, а Хари и Меган...
СветСлајдерСцена

„Не сакав да го посрамотам кралското семејство“: Меган Маркл откри од што сè се откажала за да се вклопи, но и тоа не било доволно!

Еспресо
Во новиот документарец на Нетфликс, Меган Маркл го откри влијанието на постар член на кралското семејство врз нејзиниот моден избор. Првите три епизоди од долгоочекуваната...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Во новиот документарец: Хари и Меган тврдат дека биле малтретирани во кралската палата

Еспресо
Принцот Хари и Меган Маркл во својот документарен филм tврдат дека биле малтретирани од официјални лица од палатата додека живееле со кралското семејство, пишува британскиот...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Меган и Хари се плашат за титулите на своите деца и прават промени во сценариото на нивниот документарец

Еспресо
По смртта на кралицата Елизабета Втора, принцот Хари и Меган Маркл се обидуваат да направат промени во документарниот филм кој ќе раскажува за нивниот живот...
СветСлајдерСцена

Џорџина Родригез проговоре за загубата на синот: „Срцето ми е скршено, но децата ме спасија“

Еспресо
Џорџина Родригез, девојката на Кристијано Роналдо, потпишала договор со Нетликс за снимање на втора сезона на автобиографското реално шоу „Јас сум Џорџина“. На неодамна одржаниот...