36.8 C
Скопје
16:13 - 18 јуни, 2024

Ознака : џорџина родригез

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Џорџина Родригез ги покажа децата на Роналдо: „Бебето Бела веќе шета со браќата и сестрите“

Еспресо
29-годишната шпанска моделка Џорџина Родригез ги покажа децата на Кристијано Роналдо. Џорџина на социјалните мрежи сподели семејни фотографии, а тие имаат можност да ги видат...
Ви ПрепорачувамеЛајфстајлСветСлајдерСтилСцена

(Фото) Џорџина Родригез сподели нови фотографии од одмор: Уживање во танга

Еспресо
Девојката на Кристијано Роналдо, Џорџина Родригез на својот Инстаграм профил сподели нови фотографии од одмор за своите над 50 милиони следбеници. Манекенката која е родена...
СветСлајдерСцена

Џорџина има „железен“ договор со Роналдо: Откриено колку ќе ѝ плаќа месечно во случај на раскинување

Еспресо
Џорџина Родригез и Кристијано Роналдо изгледа дека ги изгладија недоразбирањата од последен период, во нивната седумгодишна врска. Дека сега сè меѓу нив е како порано,...
СветСлајдерСцена

(Фото) Џорџина Родригез се пофали со семејната суперјахта: Луксуз од 6,5 милиони евра

Еспресо
Манекенката и инфлуенсерка Џорџина Родригез ја покажа луксузната јахта на која таа, Кристијано Роналдо и нивните деца го поминале летото 2020 година. Саканата на фудбалерот...
ЛајфстајлСветСлајдерСтилСцена

Поранешен колега на Џорџина Родригез ја расклопува нејзината приказна за Роналдо: „Таа секогаш ‘пукаше’ на големи риби“

Еспресо
Џорџина ужива во луксузниот живот додека нејзиното реално шоу „Сој Џорџина“ премиерно се прикажува со својата втора сезона. Љубовната приказна помеѓу Џорџина Родригез родена во...
СветСлајдерСцена

(Фото) Најконтроверзен пост на Џорџина Родригез: „Сега не можат да кажат дека богатите жени не работат“

М.П
Сè што прави Џорџина Родригез се коментира, добро или лошо. Партнерката на Кристијано Роналдо е секогаш во центарот на медиумското внимание. Тоа не се смени...
ЛајфстајлСветСлајдерСтилСцена

(Видео) Џорџина Родригез царува низ Италија: Ликот ѝ е насекаде – билборди, автобуси, рекламни платна, а еве зошто

Еспресо
Италијанската дизајнерка Елизабета Франки избра за прв пат да ги претстави своите колекции преку меѓународно лице, способно да пренесе свесна и самоуверена женственост. Џорџина Родригез,...
ЛајфстајлСветСлајдерСтилСцена

Џорџина Родригез ги открива најинтимните детали од животот со Роналдо: „Цело утро тренира, не сака да готви“

М.П
Инфлуенсерката и партнерка на фудбалскиот ас, Џорџина Ридригез, раскажува детали за нејзиниот секојдневен живот дома со фудбалската ѕвезда. Светски познатата инфлуенсерка е подготвена да направи...
ЛајфстајлСветСлајдерСтилСцена

(Фото) Џорџина Родригез лежерно со ташна од 100.000 евра: „Престани да се фалиш со чантите и накитот, оди научи англиски!“

Еспресо
Откако Кристијано Роналдо се пресели со семејството во Саудиска Арабија, каде што игра за фудбалскиот клуб Ал Наср, неговата партнерка Џорџина Родригез се соочува со...
ЛајфстајлСветСлајдерСтилСцена

(Фото) Како Џорџина Родригез од грдото пајче се претвори во лебед: „Испливаа“ фотографии од минатото, непрепознатлива е!

Еспресо
Вереницата на Кристијано Роналдо и мајка на неговите две, од вкупно пет деца, откако пред неколку години се впушти во романса со најплатениот фудбалер во...