8.8 C
Скопје
08:22 - 27 февруари, 2024

(Фото) Џорџина Родригез лежерно со ташна од 100.000 евра: „Престани да се фалиш со чантите и накитот, оди научи англиски!“

Откако Кристијано Роналдо се пресели со семејството во Саудиска Арабија, каде што игра за фудбалскиот клуб Ал Наср, неговата партнерка Џорџина Родригез се соочува со бројни критики поради нејзината облека.

Многумина ѝ сугерираат дека се облекува премногу провокативно и дека тоа не е во согласност со законите на таа земја.

Но Џорџина сега на натпреварот на Роналдо се појави во лежерно издание. Таа носеше фармерки, дрес и штикли. Нејзината чанта „Биркин“ привлече посебно внимание.

Овој модел на чанта чини речиси 100.000 евра.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio)

Во коментарите под објавата на Инстаграм, некои ја критикуваа што позира со прескапа чанта во лежерно издание.

„Престани да им ги покажуваш на луѓето твоите чанти и накит. Оди научи англиски“, „Можеш да си ја купиш куќата од соништата за парите што те кошта една чанта“, „Тие чанти се прескапи, а ти имаш најмалку десет од нив“, се само дел од коментари.

Слични објави

Ана Севиќ проговори за работата: „Себеси постојано се критикувам“

еспресо

Астропрогноза за вторник, 27 февруари: Важни вести за Раковите, пари за Вагите

еспресо

Популарен рапер убиен во Амстердам: Го изрешетале на улица

еспресо

„Пукна тиквата“: Ана Николиќ е повторно сама, го остави дечкото

Еспресо

(Фото) Теодора Џехверовиќ продолжува да шокира: Се одлучи за нова тетоважа, а местото кое го одбрала е многу провокативно

Еспресо

(Фото) Семејна идила: Ќерката на Гоце Тодоровски го прослави роденденот со најблиските

Еспресо
Се вчитува....