23.8 C
Скопје
20:42 - 28 септември, 2023

(Видео) Публиката спобудале по принц Хари кога неочекувано се појави на премиерата на новиот документарец: „Каков човек, какво посебно изненадување!“

Принцот Хари изненадувачки се појави на премиерата на неговиот нов документарец за Нетфликс. На видеото објавено од кориснича на Инстаграм која била присутна на настанот, 38-годишниот војвода од Сасекс може да се види како разговара со актерската екипа на премиерата на Срцето на непобедените (Инвиктус харт) во театарот Чула Виста во Сан Диего, Калифорнија.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @bonnie_pham

Гледачката сподели и селфи што таа и нејзината пријателка го направија со Војводата на крајот од претставата.

„Какво шоу, каков човек, какво посебно изненадување! “, коментира таа.

Хари доби срдечно добредојде на проекцијата, а публиката врескаше и аплаудираше.Војводата се дружеше и се сликаше со сите што му пријдоа.

За потсетување, Invictus Heart беше објавен денеска, 30 август, по речиси две години исчекување, овозможувајќи и на јавноста да погледне зад сцената на Игрите Invictus создадени од принцот Хари. Серијата од пет дела е исполнета со трогателни натпреварувачки приказни и емотивни моменти. Во првата епизода, Меган може да се види како нежно го поддржува својот сопруг додека тој станува нервозен пред неговиот голем говор на галата вечер во Њујорк.

 

Слични објави

Замина легендата на британскиот филм, Мајкл Гамбон ќе го памтиме по улогата на мудрецот во „Хари Потер“

еспресо

„Свадбена забава на прасето Пепа“: Кети Пери се приклучува на актерскиот тим на популарната анимирана серија

Еспресо

Во што треба да вложи труд секој хороскопски знак во текот на октомври?

Еспресо

Нокаут и Брејк ја носат својата акустична магија во Македонската Филхармонија

Еспресо

Совети од Клиника „Жан Митрев“: Дислексија кај деца – како да им се помогне?

Еспресо

(Фото) Анџелина Џоли поаѓа во нова насока поради децата: „Ова е потфат на самохрана мајка, децата ме научија да живеам поинаку“

Еспресо
Се вчитува....