Ознака : уживаат

Лајфстајл Сцена

НЕ СЕ КРИЈАТ ПОВЕЌЕ: Актерките јавно уживаат во љубовта (ФОТО)

Igor
По долгото криење од јавноста, Ешли Бенсон и Кара Делевињ во последните неколку недели конечно започнаа и отворено да ја покажуваат својата љубов во јавноста....
Лајфстајл

5 работи кои мажите ги забележуваат и навистина уживаат во нив за време на сексот

Igor
Следуваат 5-те нешта што тој ги забележува, но и што навистина му се важни за време на сексот. 1. Иницијатива За мажите ништо не е...
Лајфстајл Сцена

Ќерките на Силвестер Сталоне уживаат на Јадранското приморје (ФОТО)

Igor
Систин Сталоне, ќерката на Силвестер Сталоне и Џенифер Флевин на Инстаграм објави фотографии на кои се капе со сестрата Скарлет во текот на семејната посета...
Лајфстајл

Нов тренд во водењето љубов: Паровите тврдат дека во текот на односот вака повеќе уживаат

Igor
Често можете да видите како луѓето користат блутут слушалки во текот на возењето, прошетките или во теретана, но овој нов тренд може да ве замисли...
Лајфстајл

Кои жени најмногу уживаат во сексот?

Igor
Сите сме ги чуле приказните за тоа дека сексот во бракот или во подолгите врски станува рутина. Според тие приказни, во најдобар случај сексот се...
Лајфстајл

Дамите кои уживаат во сексот ви откриваат МАГИЧНА ФОРМУЛА за страсна ноќ

Igor
Која е формулата за совршен секс? Дали постои некој што ја знае? Најпрво, треба да ги следите своите емоции, желби и потреби, а потоа во...