22.8 C
Скопје
20:13 - 14 јуни, 2024

Ознака : јавно

ЛајфстајлСцена

НЕ СЕ КРИЈАТ ПОВЕЌЕ: Актерките јавно уживаат во љубовта (ФОТО)

Igor
По долгото криење од јавноста, Ешли Бенсон и Кара Делевињ во последните неколку недели конечно започнаа и отворено да ја покажуваат својата љубов во јавноста....
Ви ПрепорачувамеЛајфстајл

Тој си дозволи да ја изгуби косата, па тој ли ќе биде крал на Англија?

Igor
Во разговор со странските медиуми актерот Роб Лоу јавно го исмеа принцот Вилијам поради неговото губење на косата. Роб Лоу нагласи дека тој никојпат не...
ЛајфстајлСцена

Помирување со Џенифер Анистон? Бред Пит конечно јавно одговори!

Igor
Папараците го прашаа за гласините кои кружат, а неговиот одговор се состоеше од само три збора. Бред Пит конечно даде јавен коментар за гласините дали...