Тој си дозволи да ја изгуби косата, па тој ли ќе биде крал на Англија?

Во разговор со странските медиуми актерот Роб Лоу јавно го исмеа принцот Вилијам поради неговото губење на косата.

Роб Лоу нагласи дека тој никојпат не би си дозволил да се доведе во таква ситуација, па затоа превентивно редовно пие таблети кои ја згуснуваат и негуваат косата и го превенираат нејзиното опаѓање.

Принцот Вилијам беше познат по неговата бујна коса и навистина шармантен изглед, но пред десетина години тој започна да ја губи косата

„Може ли да зборуваме малку за Вилијам? Вашиот иден крал си дозволи да ја изгуби косата. Па, тој ли ќе биде крал на Англија?“, изјави актерот.

JOHN KIRK-ANDERSON

Изгледот на Вилијам, наводно, драстично започнал да се менува по влегувањето на Кејт Мидлтон во неговиот живот.

Слични објави

БОЛИВУД полуде по згодната ГРЧКА актерка (ФОТО)

Igor

Секси Дона од „Чувари на плажата“ на 51 години се соблече скроз гола и се поли со… (ФОТО)

Васко Спасоски

Топ 5 фризури кои ќе доминираат во 2020 – Толку женствени и елегантни! (ФОТО)

Еспресо

Екипата на „Медена земја“: Срамота е да чувствуваме разочарување за тоа што не освоивме Оскар

Еспресо

Емина Јаховиќ му прости на турскиот милијардер што ја остави поради младата глумица (ФОТО)

Igor

НИКАДЕ БЕЗ МАЧКИТЕ: Оскаровката има посебна врска со своите миленичиња

Igor

Остави Коментар

два × 3 =

Слични објави

ФУДБАЛСКИОТ АС искеширал ОГРОМНА СУМА за свадбата на својата миленичка, а ЕВЕ КОЛКУ пари собрале младите како подарок

Igor

За овие хитови сигурно не знаете дека ги има напишано Дино Мерлин! Кога слушнал како пее Цеца и ја подарил оваа песна! (ВИДЕО)

Igor

Дивата во проблеми: По откажувањето на венчавката, сега мора на суд! (ФОТО)

Еспресо

Поради неа се разведе, а сега ЈА ОСТАВИ: Има помалку од 50 килограми, изгледа анорексично

Igor

Емотивна песна на Тајзи: „Сине мој те чека многу пот и борба, многу ку*ви и дрога“! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Наградуваниот американски драматург Теренс Мекнали почина од коронавирус

Еспресо