19.8 C
Скопје
02:27 - 18 јуни, 2024

Ознака : дозволи

Секојдневие

Совршеното есенско издание на Кејт Мидлтон кое може да си го дозволи СЕКОЈА ДАМА (ФОТО)

Igor
Кејт Мидлтон уште еднаш воодушеви со својата дизајнерска комбинација, која сепак може да си ја дозволи секоја дама бидејќи цената и е пристапна. Имено, војвотката...
Секојдневие

Кралицата Летиција беспрекорна и во фустан кој може да си го дозволи секоја жена (ФОТО)

Igor
Кралицата Летиција (46) важи за една од жените со истенчен стил на облекување, па секое нејзино појавување привлекува големо внимание. За разлика од многу славни...
Ви ПрепорачувамеЛајфстајл

Тој си дозволи да ја изгуби косата, па тој ли ќе биде крал на Англија?

Igor
Во разговор со странските медиуми актерот Роб Лоу јавно го исмеа принцот Вилијам поради неговото губење на косата. Роб Лоу нагласи дека тој никојпат не...