22.8 C
Скопје
17:22 - 30 мај, 2024

Ознака : издание

Наши ФациСлајдерСценаФилм и ТВ

ВИДЕО: Зачинете ја новогодишната прослава со одличен хумор – „Преспав“ го најавија новогодишното шоу

Еспресо
Фановите на македонската хумористична серија „Преспав“ и оваа година ќе можат да уживаат во специјалното новогодишно издание подготвено од актерката екипа и продуцентите. Оваа година...
Ви ПрепорачувамеЛајфстајлНаши ФациСлајдерСцена

Македонски изведувачи го одбележаа второто издание на „Скопје анплагд 2020“

Еспресо
Посетителите на овогодинешното издание на „Скопје анплагд“ (Skopje Unplugged) во петокот на бината на винаријата „Камник“ и почитувајќи ги здравствените протоколи, имаа можност да слушнат некои од македонските...
БалканСлајдерСцена

Сандра Африка во провокативно издание повторно ги зашемети мажите (ФОТО)

Еспресо
Српската пејачка Сандра Африка повторно објави провокативна фотосесија на својот Инстаграм профил… Имено, таа облекла досега невидено бикини во црна боја. Целото бикини е составено...
СветСлајдерСцена

Славниот Чендлер од „Пријатели“ во очајно издание, едвај дишеше и стоеше (ФОТО)

Еспресо
Метју се обидуваше да дојде до здив, додека се потпираше на ѕид. А потоа, веднаш штом влезе во колата, тој посегна по цигара… Метју Пери...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

ОВА Е ЉУБОВ – Цеца објави интимен семеен момент, а Вељко никогаш не сте го виделе во вакво издание (ФОТО)

Еспресо
Фолк ѕвездата Цеца Ражнатовиќ, често објавува фотографии и видео снимки од своето секојдневие, а сега со новата објава разнежни многумина. Имено, Цеца на својот Инстаграм...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Еден месец по породувањето Ен Хатавеј изгледа феноменално – Во вакво провокативно издание досега не сме ја виделе! (ФОТО)

Еспресо
Ен Хатавеј го привлече вниманието со својата појава и изборот на фустан. Тоа што сите го коментираа е нејзината линија која ја довела до совршенство...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Една од најубавите актерки Мила Јовович во непрепознатливо издание (ФОТО)

Еспресо
Мила Јововиќ ги крати деновите до породувањето со дружење со сопругот, 54-годишниот режисер Пол В.С. Андерсон и со 12-годишната ќерка Евер. Холивудската актерка со српски,...
Uncategorized

Цеца во мини фустан со длабоко деколте: Фолк ѕвездата во никогаш попровокативно издание (ФОТО)

Слободен печат
Популарната пејачка Цеца Ражњатовиќ (46) ги воодушеви сите со својот изглед во никогаш попровокативниот фустан со кој ги нагласи нејзините заносни облини. Пејачката позира со...
Uncategorized

Сања Кужет – Досега сигурно не сте ја виделе во вакво издание (ФОТО)

Слободен печат
Сања Кужет веќе со години наназад важи за една од најзгодните водителки во Србија. Сања одлучи на кратко да го промени својот имиџ и да...
Uncategorized

Весна Змијанац фатена во издание во какво досега не сте ја виделе (ФОТО)

Слободен печат
Пејачката Весна Змијанац живее како и целиот нормален свет, а тоа го докажува и фотографијата на која Весна е во опуштено издание, без шминка додека...