Ознака : ѕвездата

Свет Слајдер Сцена Филм и ТВ

ФОТО: Ѕвездата на „Game of Thrones“ од 15 години боледува од клиничка депресија – Папараците ја фотографирале на улица, но само малкумина ја препознале!

Еспресо
Ѕвездата од „Game of Thrones“ била уловена од папараците додека се шетала во лежерно издание, во кое многумина не ја препознале. Британската актерка Лена Хиди...
Свет Слајдер Сцена

Рок легендата стравува од корона и не го напушта домот – „Ако ме закачи, овој пат дефинитивно сум готов!“

Еспресо
Како што вели тој, смртта ја избегнал повеќе пати, но со короната е сигурен дека не би успеал…Познатиот рокер Ози Озборн вели дека за него...
Uncategorized

Цеца во мини фустан со длабоко деколте: Фолк ѕвездата во никогаш попровокативно издание (ФОТО)

Слободен печат
Популарната пејачка Цеца Ражњатовиќ (46) ги воодушеви сите со својот изглед во никогаш попровокативниот фустан со кој ги нагласи нејзините заносни облини. Пејачката позира со...
Лајфстајл Сцена

НЕ И Е ПРВПАТ: Ријалити ѕвездата покажа повеќе од потребното во фустанот под кој не носеше ништо (ФОТО)

Igor
Ријалити ѕвездата Фара Абрахам се појави на црвениот тепих на Филмскиот фестивал во Венеција, во цветен фустан под кој не носеше гаќички па успеа да...
Лајфстајл Сцена

Фановите убедени дека Бијонсе повторно е бремена (ФОТО)

Igor
Пејачката Бијонсе на својот Инстаграм објави неколку фотографии кои бројните фанови ги наведоа да размислуваат. Имено, сите се речиси убедени дека оваа ѕвезда повторно е...
Лајфстајл Сцена

Откако и двајцата им раскинаа на партнерите, Лејди Гага и Бредли Купер сега очекуваат бебе?! (ФОТО)

Igor
Странските медиуми со месеци наназад зборуваат за тоа дека 33 годишната пејачка Лејди Гага и 44 годишниот Бредли Купер се во врска, а во прилог...