17.8 C
Скопје
02:14 - 26 мај, 2024

Ознака : откако

БалканВи ПрепорачувамеСцена

„Откако ќе ги изедам сите залихи на благо за карантинот“ – Карлеуша позираше во бикини на Версаче во својот гардеробер (ФОТО)

Еспресо
Пејачката Јелена Карлеуша позираше во Версаче костим за капење во својот гардеробер, а описот на фотографијата ги насмеа сите… Пејачката на својот Инстаграм профил објави...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Откако се претвори во Кен, сега сака да биде жена (ФОТО)

Еспресо
Денес секој има право да биде што сака, но во овој случај може да се сложиме дека ова сепак е премногу. Ретки се оние кои...
БалканСцена

ЕМИНА И МУСТАФА НАСМЕАНИ ЗАЕДНО! Откако одекна веста дека се смириле, пејачката со една слика објасни се! (ФОТО)

Еспресо
Се шпекулира дека Емина Јаховиќ му се вратила на поранешниот сопруг Мустафа Сандал, а сега од нив исплива и нова фотографија за која сите зборуваат. Емина на Инстаграм позира со...
Здрави навики

Се туширате со врела вода? Откако ќе го прочитате ова веднаш ќе престанете!

Igor
Ништо не може да ја замени врелата купка кога надвор е ладно, но доколу толку многу сакате да си угодите, би требало да обрнете внимание...
ЛајфстајлСцена

Меган Маркл со никогаш подлабоко деколте откако е член на Кралството (ФОТО)

Igor
Меган Маркл и принцот Хари пристигнаа во службена посета на Јужна Африка. Кралскиот пар слeдните денови ќе престојува во Кејптаун, а во посетата го понесоа...
ЛајфстајлСцена

Откако беше критикуван зошто ги „удира жените по задникот“, Џанлука „реши да се поправи“ (ВИДЕО)

Igor
Италијанскиот милионер Џанлука Ваки секојдневно ги воодушевува следбениците на Инстаграм. Милионерот секојдневно се забавува на ди-џеј настапите и ужива во објавувањето на снимки на кои...
ЛајфстајлСцена

Откако и двајцата им раскинаа на партнерите, Лејди Гага и Бредли Купер сега очекуваат бебе?! (ФОТО)

Igor
Странските медиуми со месеци наназад зборуваат за тоа дека 33 годишната пејачка Лејди Гага и 44 годишниот Бредли Купер се во врска, а во прилог...
ЛајфстајлСцена

ПРСТЕН ВРЕДЕН НАД 600.000 ЕВРА: Откако ја тргна ракавицата многумина останаа шокирани! (ФОТО)

Igor
Хари во 2017 година својата избраничка ја вери со прстен кој на себе имаше два дијаманти од личната колекција на неговата покојна мајка – принцезата...